:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Do Wierzchowa trafiło 500 kg szczupaka

Jak już informowaliśmy, 10 listopada przeprowadzona została planowana akcja zarybiania jeziora Wierzchowo. - Jest to obwód rybacki, będący własnością Skarbu Państwa, którego użytkownikiem rybackim została Gmina Szczecinek na mocy podpisanej w dniu 06.06.2016 r. umowy użytkowania - informuje Kamila Gwiazda z Urzędu Gminy Szczecinek. - W ofercie, jaką Gmina Szczecinek złożyła w konkursie ogłoszonym przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, zobowiązaliśmy się do corocznych zarybień obwodu rybackiego gatunkami szczupaka i węgorza. Podczas zarybiania obecni byli pracownicy Państwowej Straży Rybackiej oraz przedstawiciel RZGW w Poznaniu. 

Do wody trafił narybek jesienny szczupaka w ilości 500 kilogramów. To nie jest ostatnie zarybienie w tym roku. Do końca 2016 do Wierzchowa trafi jeszcze 600 kg szczupaka i węgorza, a w 2017 aż 2776 kg tych ryb.


Do Wierzchowa trafiło 500 kg szczupaka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com