:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Dobre sposoby na czas wolny

Imprezy, Dobre sposoby wolny - zdjęcie, fotografia

Jakie imprezy i wydarzenia czekają w SAPiK w najblższym czasie? O wszystkim informuje Weronika Rodziewicz z Działu Promocji SAPiK.

Mamy przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie Klubu Na Obcasach, dotyczącego trików stylizacyjnych w kobiecym ubiorze. Gościem specjalnym będzie stylistka Joanna Brzegowy. Panie zainteresowane tematem, organizator zaprasza do Centrum Konferencyjnego Zamek, 08 lutego 2017 roku o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Mamy też coś dla najmłodszych. Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami... Już za kilkanaście dni uczniowie odetchną z ulgą i rozpocznie się długo wyczekiwana przerwa w zajęciach szkolnych. Z tej okazji Samorządowa Agencja Promocji i Kultury wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci w wieku szkolnym, z terenu naszego powiatu, do wzięcia udziału w półkoloniach feryjnych. Tegoroczna zabawa pod hasłem „Zimowy survival” rozpocznie się 13 lutego i potrwa dwa tygodnie. Dodatkowo kino Wolność  przygotowało serię poranków z najpopularniejszymi animacjami zeszłego roku. Młodych kinomanów zapraszamy od 13 lutego! Bilety w cenie 5 zł!

Wielbicieli tańca ZTW Rebelia zaprasza 9 lutego 2017, do kina Wolność na swój Koncert Noworoczny! Bilety do nabycia w kasie kina!

Natomiast wszystkich tych, którzy uwielbiają oldschoolowe konsole, komputery i w ogóle gry komputerowe zapraszamy 18 lutego do kina Wolność, gdzie przeniesiemy się w czasie do ubiegłego wieku. Wszyscy chętni będą mogli zagrać w kultowe gry i spróbować swoich sił w przygotowanych specjalnie dla zwiedzających konkursach. Dla chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresy sprzętu komputerowego przygotowaliśmy prelekcję tematyczne. Całe wydarzenie przypieczętuję specjalny seans kinowy o godzinie 20:00, oczywiście film  o tematyce związanej z retro grami. Zapraszamy wszystkich chcących poznać historię gier elektronicznych i zasmakować grania na żywo. Zapraszamy 18 lutego, godzina 14 – 20 kino Wolność Szczecinek, wstęp wolny.

A tych najmłodszych wraz z rodzicami zapraszamy na przedstawienie " Czerwony Kapturek". Spektakl zostanie wystawiony przez aktorów Teatru Baj Pomorski z Torunia! Jest on skierowany do wszystkich dzieci, które ukończyły 3 lata:). Zostanie wystawiony na scenie kina Wolność 25 lutego o godzinie 14:00. Bilety w cenie 10 zł dla dziecka i 15 zł dla osoby dorosłej do nabycia w kasie kina Wolność.

Dobre sposoby na czas wolny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com