:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Dobry mecz najmłodszych koszykarzy Emet Basket

Młodzi koszykarze z EMET Basket, najmłodsza drużyna w lidze, grali u siebie z Basketem Koszalin. Spotkanie odbyło się w ramach Zachodniopomorskiej Ligi Żaczków i rozegrane zostało w hali sportowej przy ul. Jasnej.

Po wyrównanym od pierwszych minut spotkaniu, goście ostatecznie wygrali spotkanie 59:50, wychodząc na prowadzenie dopiero w 4 kwarcie.