:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

25°C lekkie zachmurzenie

Dobry występ zawodniczek MKP we Wrocławiu

We Wrocławiu odbyły się zawody biegowe z serii City Trail on Tour. We wszystkich kategoriach młodzieżowych udział wzięło blisko 100 osób z całego kraju. We Wrocławiu mogliśmy oglądać Hanię i Zosię Skrobane, które rywalizowały w kategorii D4 (roczniki 2003-2005). Obie zawodniczki Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek zaprezentowały się z dobrej strony.

Biegi odbyły się na trasie w Lesie Osobowickim. Dystans w kategorii D4 wynosił dokładnie 2 km. Hanna Skrobanek zajęła w biegu drugie miejsce wśród dziewcząt - linię mety przekroczyła w czasie 10:11,3. Jej siostra, Zofia - uplasowała się na czwartej pozycji (czas 11:06,9).
Warto wspomnieć, że kilka dni temu, dwie inne zawodniczki z MKP Szczecinek: Ola Baranek i Patrycja Nerć zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w zawodach z tego samego cyklu, ale w Szczecinie. Trenerem zawodniczek jest Kamil Biegański.