:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Dożynki Powiatowe 2018. Zaproszenie

Kiedy: 2018-09-22 , godzina: 10:00 | Gdzie: Grzmiąca

Dożynki Powiatowe 2018. Zaproszenie

Starostwo Powiatowe w Szczecinku wspólnie z Urzędem Gminy Grzmiąca organizują, 22 września 2018 r., w Grzmiącej, Dożynki Powiatowo-Gminne połączone z wystawą rolniczo-ogrodniczo-gospodarczą oraz licznymi konkursami, wspólną zabawą, a także prezentacją: gmin i instytucji rolniczych.

 

Serdecznie zapraszamy firmy, indywidualnych producentów rolnych, ogrodników, pszczelarzy, instytucje pracujące na rzecz rolnictwa, rękodzielników, zainteresowanych prezentacją lub sprzedażą oraz właścicieli stoisk z zabawkami, kosmetykami itp. do udziału w tegorocznych uroczystościach (własne stoisko z ofertą, sprzedaż).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w tegorocznych Dożynkach Powiatowo-Gminnych prosimy o zgłaszanie deklaracji udziału do 20.07.2018 r. (formularz zgłoszeniowy i regulamin dla wystawców dostępny na stronie powiatu www. powiat.szczecinek.pl).

Wśród licznych konkursów przewidzianych podczas dożynek zwracamy uwagę na konkurs na „Najatrakcyjniejszy totem-witacz dożynkowy”. Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w nim (regulamin dostępny na stronie powiatu www. powiat.szczecinek.pl).

Warunki uczestnictwa oraz szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 94 37 292 53 lub mailem: [email protected]

 

info: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


dożynki 2018 grzmiąca - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-22 15:30:47

    Gmina Grzmiąca bankrut z programem naprawczym współorganizatorem dożynek piwiatowych.Starosta i Porozumienie Samorządowe będzie promowało męża wieloletniej i oddanej działaczki stowarzyszenia. No cóż rok wyborczy.

  • Ja - niezalogowany 2018-06-27 14:25:40

    A gdyby nie rok wyborczy to co by nie pasowalo?

Dodajesz jako: Zaloguj się