:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Drewno w ogniu, seria wypadków na drogach

temat.net: archiwum, Drewno ogniu seria wypadków drogach - zdjęcie, fotografia

Jak powiedział „Tematowi” zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Szczecinku st. kpt. Jacek Dylewski, w ubiegłym tygodniu nasi strażacy interweniowali przy 5 miejscowych zagrożeniach. Gasili też 6 pożarów.

     W Sitnie na drodze krajowej nr 20 dachował VW Golf z przyczepką. Z kolei w Jeleninie doszło do wypadku Fiata Fiesty. Pięć osób zostało poszkodowanych i przewiezionych do szpitala. Niebezpiecznie było również na drodze z Parsęcka do Grzmiącej. Kierujący VW Passatem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Podobnie uczynił to kierowca VW Polo w Barwicach przy ul. Zwycięzców. Z kolei w Szczecinku na ul. Kościuszki strażacy interweniowali w samochodzie osobowym, z którego ulatniał się gaz.

    Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza KP PSP interweniowała przy pożarze sprzętu sportowego przewożonego w bagażniku Fita Ducato. Do zdarzenia doszło w Dalkowie. Z kolei w Nowym Chwalimiu w ogniu stanęła kotłownia w budynku jednorodzinnym. Strażacy interweniowali również przy pożarze śmietnika przy ul. Boh. Warszawy w Szczecinku, gasili sadzę w kominie w budynku w Silnowie oraz palące się baloty słomy (o wymiarach 20x6x6 m) w Przybkowie.

    Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w piątek 27 września w Dąbiu w gminie Borne Sulinowo. – W ogniu stanęła suszarnia drewna. Dyżurny Operacyjny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP otrzymał wezwanie o godz. 6.44. W akcji gaśniczej brało udział 11 zastępów JRG PSP i jednostek OSP. Ogień strawił 120 metrów sześciennych buka i dębu. Zniszczeniu uległ też dach i hala produkcyjna. Straty są duże, ponad 100 tys. zł - mówi st. kpt. J. Dylewski. (sw)

Foto: Komenda Powiatowa PSP Szczecinek - st. kpt. Jacek Dylewski

 

 

Drewno w ogniu, seria wypadków na drogach komentarze opinie

  • koszalin - niezalogowany 2013-10-03 11:29:13

    Osoby poszkodowane w wypadkach drogowych proszę o kontakt 502 427 976 Odszkodowania Szczecinek

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com