:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Drewnopochodny pył na samochodach w Szczecinku. Co się dzieje? [Wrzuć temat]

Drewnopochodny pył na samochodach w Szczecinku. Czy UTWS działa? [Wrzuć temat]
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
17/08/2018 10:24

Zgodnie z zapowiedziami, zakład Kronospan w Szczecinku uruchomił innowacyjny system ochrony powietrza UTWS. Tymczasem nadal wielu mieszkańców uskarża się uciążliwości zakładu.

Mieszkańcy wskazują na nieprzyjemne, chemiczne odory, jak również na drewnopochodny pył. Dzisiaj (piątek, 17.08) otrzymaliśmy od naszego Czytelnika zdjęcia, na których widać sporych rozmiarów pył drzewny, znajdujący się na samochodzie. 

- Tak działa UTWS. Zdjęcia z dzisiejszego poranka – pisze Czytelnik.

Potwierdza to kolejne zgłoszenie, które właśnie otrzymaliśmy od innego mieszkańca.

Ja również dziś miałem zapylone auto a mieszkam w ścisłym centrum w okolicach dużego kościoła. Wysłałem również zdjęcia do innych redakcji, ale jak widać oni nic sobie z tego nie robią. W takim razie wysyłam do Państwa. Z tym UTWS jest gorzej niż bez niego, jak pył był czasem, tak teraz jest notorycznie. W dodatku przebywając wieczorem w okolicach PKP po około godzinie czuć ostre drapanie w gardle i oczach, jest również katar, oraz zgaga. 

- pisze mieszkaniec centrum Szczecinka

Podobną wiadomość otrzymaliśmy od mieszkanki ul. Spółdzielczej. 

- Po godzinie 12.00 w południe tyle pyłu było na autach, o odorze nie wspominając - sygnalizuje nasza Czytelniczka, dołączając zdjęcia.

Przypomnijmy. Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli Kronospanu, znane dotąd w mieście uciążliwości dzięki uruchomieniu UTWS mają zostać znacznie ograniczone, choć nie ma gwarancji, że znikną całkowicie. Firma informuje, że obecnie UTWS znajduje się w fazie rozruchu, a nadzorujący go inżynierowie pracują nad optymalnymi ustawieniami filtra. Według przedstawicieli zakładu, może to potrwać jeszcze przez kilka najbliższych dni lub tygodni. 
 
......................................................................................................................................................

Dołącz do największej, najbardziej liczącej się grupy Czytelników w mieście! Wrzuć Temat! Twoja informacja ma wartość, więc wykorzystując ją gramy fair: Prześlij nam informację ze zdjęciem lub filmem na wyłączność, a wykorzystane przez nas materiały nagrodzimy bonami zakupowymi! Szczegóły tutaj.

Jak to zrobić? Najszybciej przez Facebooka @temat.szczecinek : 
https://www.facebook.com/temat.szczecinek/

lub mailem: [email protected]

Reklama

szczecinek kronospan utws pył - komentarze opinie

 • gość 2018-08-17 11:09:01

  jeszcze rok, jeszcze miesiąc, za dwa lata, już niedługo... jeszcze tylko kilka tygodni niech to w końcu pierdzielnie jak w Mielcu, tylko tak, żeby nie było już czego gasić

 • gość 2018-08-17 11:18:15

  Popieram, niech zadymi raz a porządnie i niech odbudują gdzieś na odludziu....

 • gość 2018-08-17 11:21:26

  A może to zwykła propaganda Czytelnika robiącego zdjęcie

 • gość 2018-08-17 11:33:39

  A czego się spodziewaliście? Moim zdaniem oni nie wiedzą co się z tym urządzeniem robi

 • gość 2018-08-17 11:35:14

  I choćby 10000 mieszkańców miało syf na parapetach i w domach to powiedzą, że to pył z olszy. A co na to władza? Głębokie kieszonki dalej?

 • gość 2018-08-17 11:53:56

  Mam tą twoją propagandę w pudełeczku do wglądu jak byś chciał...

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 11:56:12

  Teraz każdy pyłek będą fotografować aby tylko materiał był, a w stolarni ile pyłu może tam też zdjęcia robić, wiadomo ma być sensacja artykuł ma się sprzedać. Uciążliwości ustały zapachu mniej filtr działa i tyle w temacie. Na forach cisza bo nie ma co pisać. Członkowie Terry miejcie trochę odwagi i napiszcie że filtr spełnia wasze wymagania chociaż w połowie. Tylko proszę żeby Misiewicze Pawłowicze i Sobczaki nie robili briefingów. Szkoda czasu.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 11:59:42

  Ten pył to z wycinki puszczy przez PiS -owskiego ministra Szyszko.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 12:05:27

  Do tych wszystkich którzy piszą o pyle że przeszkadza zorganizujccie wspólnie z Terrą pikiete pod ratuszem, radni RdS co wy na to, cisza nic nie widać nic nie słychać, mocni jesteście tylko na forach internetowych i na pożal się Boże konferencjach prasowych i tyle. Chcecie wygrać w wyborach do dzieła. Czekamy na wasz ruch.

 • gość 2018-08-17 12:12:02

  Nie, uciążliwości nie ustały. A mocny to Ty jesteś na forum internetowym. Wyjdź przed ratusz, przedstaw się i ogłoś że uciążliwości ustały a potem poczekaj na reakcję ludzi. Odważny się znalazł. Pewnie z PO....

 • KRZYSZTOF - niezalogowany 2018-08-17 12:35:15

  Przed południem byłem z dzieckiem na placu zabaw w parku w rejonie LO. Odór jak przed uruchomieniem UTWS.

 • gość 2018-08-17 12:36:55

  Artykuł krzywdzący i szkalujący firmę, oparty na opiniach jednego czytelnika i jednego mieszkańca i jednym zdjęciu. 1/ Czy zdjęcie zrobiono w dniu dzisiejszym? Jeżeli jest problem, to proponuję podjechać na parking firmy i zrobić tam zdjęcia i pokazać problem na 100 samochodach, jak filtr nie działa to tam powinno być widać to dobitnie w tym miejscu. 2/ Co do osoby z ostrym drapaniem w gardle i oczach, z katarem i zgagą, czy to jest jednostkowy przypadek? Jak tak, to może ta osoba jest po prostu na coś chora, jak uskarża się większa liczba osób, to proszę to zgłosić do Stacji Epidemiologicznej, bo może jest coś na rzeczy i może to być niebezpieczne dla mieszkańców Szczecinka... Aha, nie jestem pracownikiem firmy, uważam, ze jeśli ktoś coś insynuuje lub kogoś oskarża (nawet na miękko jak to jest zrobione tym artykułem), to powinien robić to bardziej merytorycznie.

 • gość 2018-08-17 12:52:10

  No i znów krono miesza. Tak mówili wielce nie wiadomo co, że 10 lipca już rusza UTWS. To skoro taka wielka propaganda była że już 10 lipca ma to śmigać to niech się nie zasłaniają że jakaś faza testów czy rozruchu, skoro na takiej propagandzie było mówione że 10 lipca jak ręką odjął pond 90% pyłu mniej będzie gwarantowane i bez zapachu.... Szkoda gadać, robią sobie co chcą i nie ma mocnego na nich....

 • gość 2018-08-17 12:55:13

  W jednym z artykułów piszą "Innowacyjny system ochrony powietrza UTWS z filtrem uruchomiono, zgodnie z zapowiedziami, na suszarni płyt wiórowych zakładu Kronospan w Szczecinku. Pierwsze wyniki badań emisji przerosły oczekiwania firmy. Wykazały zmniejszenie ilości pyłu o 95%, natomiast LZO (lotnych związków organicznych) – aż o 99%!" A w kolejnym że jest w fazie rozruchu.... To jest 95% mniej pyłu czy jednak to co na zdjęciach?

 • gość 2018-08-17 13:00:52

  Mnie dziwią te przepychanki, próby poprawiania zdezelowanej syrenki, a wystarczy zapoznać się z zabezpieczeniami ochrony środowiska, przetłumaczonych od kilku lat na język polski i jakże skomplikowaną czynność kopiuj wklej. Zdezelowana szczecinecka syrenka to: - brak pieców energetycznych - brak segregacji odpadów - brak instalacji oczyszczającej gazy - brak monitoringu ciągłego - brak kompetencji dla WIOŚ by wstrzymać produkcję - niewykonany wyrok nakazujący zaprzestanie smrodzenia z 2014 roku - nieponoszenie odpowiedzialności przez urzędników za zaistniałą sytuację w wyniku, której jesteśmy truci przez krono - bezkarne spuszczanie ścieków do jeziora, a przepraszam otrzymali 500 (słownie: pięćset) złotych kary Ten zakład swą bezczelnością ukazuje nam odpowiedź na pytanie -czy nadal mamy do czynienia z państwem teoretycznym.

 • gość 2018-08-17 13:17:44

  Człowieku od "miękkich insynuacji"... Z Warszawy jesteś, czy co? Za krótko w Szczecinku?

 • gość 2018-08-17 13:22:12

  układ szczecinecki PO i NiePOrozumienie Samorządowe głębokie kieszonki

 • gość 2018-08-17 13:24:02

  Do gość 2018-08-17 12:36:55. Nie ja jestem autorem zdjęć, ale podobne pyłki były również dzisiaj rano na moim samochodzie. Czy czuję mdły odór? Tak!!! Mieszkam w centrum miasta i nie jestem w stanie wytrzymać przy otwartych oknach. Drapie mnie w gardle i swędzą mnie oczy. Pan tego nie czuje to w porządku. Ale jeśli inni ludzie mają tego typu dolegliwości, proszę nie mówić że wypowiadają się niemerytorycznie. Niemerytoryczne jest lekceważenie tych opinii!!!! PS. Pan dobrze wie, jak stacja epidemiologiczna do której pan odsyła ludzi zareaguje na takie zgłoszenia.... Więc też trochę więcej merytorycznych wypowiedzi Panu życzę, a mniej populizmu.

 • gość 2018-08-17 13:26:25

  "opinie jednego mieszkańca" :D :D :D nie... wcale co kilka dni nie przewija się wszędzie fala komentarzy "znów śmierdzi" co do "badań na parkingu obok krono" - ktoś chyba nie wie po co robi się wysokie emitory.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 14:03:17

  To raczej WTF niż UTWS :-)

 • gość 2018-08-17 14:41:05

  Może w takim razie poprzez redaktorów tego portalu poprosić firmę o ustosunkowanie się do dzisiejszego pylenia i smrodu i zapytać wprost, czy dzisiejsza sytuacja ma miejsce przy poprawnie działającym filtrze? Odpowiadając na pytania ciekawych, pochodzę ze Szczecinka, ale już tu nie mieszkam, często natomiast odwiedzam rodzinne miasto.Ostatnio będąc pytałem znajomych, jak wygląda sytuacja po uruchomieniu UTWS i usłyszałem, że nie śmierdzi. W przeszłości sam też czułem specyficzny zapach w mieście, będąc ostatnio nie, dlatego zwróciłem uwagę na ten fakt. Jak znowu jest jak było, to dziwna sprawa jak dla mnie i nie zazdroszczę.

 • gość 2018-08-17 14:59:53

  Dzisiaj smród z krono jest większy niż zwykle, ten cały utws zmniejsza tylko Pm10 i Pm 2,5, tak aby stacja państwowa nie rejestrowała. Poza tym trują nas bardziej niż kiedyś. Jestem za zamknięciem tak arogancko zachowującej się fabryki !!!

 • Taki ktoś - niezalogowany 2018-08-17 15:43:48

  Śmierdziało i śmierdzieć będzie, ten UTWS to jedna wielka lipa ( albo sosenka) władza nasze zdrowie ma w głębokim poważaniu, co z tego że ten syf wdychamy, mamy w płucach , co z tego że młodzi ludzie mają nowotwory, lepiej zamieszkać na byłej wsi za szczecinkiem, liczyć kasę i wmawiać mieszkańcom że jest ok. A jak komuś coś się nie podoba to zaraz jakiś kronoludek sprowadzi go do parteru ( może jakaś premie za to mają) że to nie zakład, bo filtry, bo władza obiecała przecież, a jakie dowody , a na ilu samochodach.. no i taka rozmowa. A na końcu najpiękniejszy skowyt " przecież tam ludzie prace mają " tak więc zdychaj....

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 15:53:43

  Okolice basenu. Od lat smród, siwy dym. Również opiłki drewna na autach. Do tego uciążliwy huk maszyn, zwłaszcza wieczorem i w nocy. I co? I nic. ŻADNEJ ZMIANY. Miasto jest zawłaszczone przez truciciela. Znikąd pomocy.

 • gość 2018-08-17 16:17:25

  na klasztornej dalej śmierdzi w upały..........

 • gość 2018-08-17 17:26:47

  Wiecie co,to już zakrawa o jakąś paranoję,ciągle widzicie że winne Krono.Znajoma mieszka na przeciw Kauflanda,jestem tam często ale nic takiego nie widziałyśmy,odoru żadnego,nawet nie widać żeby oni wypuszczali dym jakikolwiek.Spójrzcie na te zdjęcia,na trzecim bodajże widać jakby ktoś coś trzymał,nie jest to aparat ani komórka,może sami coś tną i prowokują,należy się nad tym zastanowić.Ja się tym zdjęciom przyjrzałam.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 18:07:27

  Śmierdziało dziś okrutnie na Wyszyńskiego kolo Netto od 9

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 18:08:40

  Również mieszkam w centrum Szczecinka i zaraz po przebudzeniu dzis około 6.00 rano strasznie było czuć pozory z drewna. We wtorek, jak zwykle po duszczu, szyby w oknach pokryły się bialowo żółtymi zaciekami. Dość propagandy sukcesu Kronospanu. Trzeba wreszcie wyjść na ulice i zrobić z tym zakładem porządek, a przy okazji także w ratuszu. To niezbędny warunek, obecnie sprawujące władzę Platforma nasze zdrowie ma gdzieś głęboko.

 • GośćJA - niezalogowany 2018-08-17 18:08:44

  Ten UTWS nic nie dał smród jak był tak jest.Chyba trzeba zacząć chodzic w masce.Mieszkam na Chelminskiej od rana smród powodujący katar ale nie każdy to swinstwo czuje bo to zależy od sensoryki ale na każdego to niestety działa i nie jest obojętne dla zdrowia.Propaganda to nie prawda wyglada na to ze się nic nie zmieniło

 • gość 2018-08-17 19:10:22

  Panie Lis i Douglas gdzie czyste powietrze w Szczecinku.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 19:46:22

  Starosta Lis jak głoszą hasła na bilboardach jest bliżej ludzi sic

 • gość 2018-08-17 20:19:07

  Odór i pył jest ciągle, ale nie zawsze jest odczuwalny w tym samym miejscu. Wszystko zależy od kierunku i siły wiatru, a zdaje się, że w ostatnim czasie dominował Zach i Pn- Zach. I to jest cały sukces nowej instalacji.

 • gość 2018-08-17 20:21:21

  Jest godzina 20. Odór sosny wdziera się do domu przez otwarte okno!!! Co tu się dzieje????

 • Antek - niezalogowany 2018-08-17 20:28:48

  No i co że śmierdzi. Festyn był z bajer fool? To zamknąć...

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 20:42:48

  Śmierdzi!!nie da się oddychać. Mieszkam koło Lidla ,od kilku dni zapachy są nie do wytrzymania!! Miało być lepiej -jest tragicznie.

 • gość 2018-08-17 22:16:12

  Daglas rzeczniku krono, wiesz, że ochydny smród dziś wieczorem było czuć pod zamkiem w garażowisku!!!!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 22:20:49

  A posłuchajcie huku maszyn. W nocy na Piłsudskiego nie idzie otworzyć okien. Na byle autostradzie - ekrany wygłuszające. A w Śmierdziszewe ludzi traktuje się jak...Terro działaj! Posłanka, jak widać i czuć, to za mało.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-17 23:29:34

  Metalową puszka stoi, ale może bez bebechow??,albo takie to skuteczne, że wcale, granie na zwłokę do wymyślenie kolejnej paranoidalnej tezy na ten temat.Wczoraj z dzieckiem uciekliśmy z parku, taki odór, na jeziorze na statku wodnym też było czuć.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-18 11:15:03

  Śmierdzi dalej; oczy szczypia

 • gość 2018-08-18 14:11:59

  W zeszłym tygodniu, od mamy trójki dzieci, usłyszałem, że "mówi się trudno, ale Krono DAJE pracę"... Lekarzom, aptekarzom i - na koniec - kk? Szczecinek, piękne i genialnie położone miasto, skazane na wykończenie. Mamy ŚWIETNĄ koninkturę, najlepszy czas na usunięcie tego chorego biznesu.

 • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-18 18:54:10

  Jak go ustawia na 100 % wydajnosci i zuzycia pradu, wody itp. to pewnie dziala super. Ale ustawiaja, zeby jak najmniej energii zuzyl i produkcja, zeby byla jak najwieksza. Byc moze duza wydajnosc filtra ogranicza produkcje ? Czemu nie zapytacie sie rzecznika Krono dlaczego tak jest ?

 • gość 2018-08-22 13:33:22

  Codziennie przejeżdżam koło tego wulkanu przed siódmą rano. Dym wali jak niegdyś. Od kilku dni na Zachodzie mamy taki sam pył na samochodach. Może do Trzesieki nie dolatuje ale na Karlińskiej jest to draństwo.

 • gość 2018-08-23 16:02:47

  Dajcie sobie spokój,bo się kopromitujecie,taki dobry temat z tym Kronospanem i terra ma go nie być.Trzeba podtrzymać,bez względu na fakty,żeby filtry eliminowały nawet 110 % zanieczyszczenia też by im pyliło i śmierdziało.

 • gość 2018-08-23 23:07:22

  Jak pył na karlińskiej to pewnie zapieksy się przypaliły bagiecie.

 • Krzysztof 2018-08-24 18:33:32

  to to jeszcze nic, zobaczcie tutaj: https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/polska,28/jestesmy-w-srodku-jakiegos-tajfunu-burza-pylowa-przy-wjezdzie-do-krapkowic,269227,1,0.html

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Przestronne mieszkanie na

Mieszkanie odnowione. Salon połączony z kuchnią - zabudowa kuchenna, podłoga terakota/panele, ściana glazura i gładź. Przedpokój - trzy szafy..


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

RODO- ochrona danych w firmie-

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Przedstawiciel ds. Sprzedaży

Jesteśmy Międzynarodową Firmą Ubezpieczeniową posiadającą w swojej ofercie szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych i..


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie

Dom bez alergii. Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

Motorek Zumico GR500 125/50

Mam do sprzedania w pełni sprawny motorek Zumico z 2010 roku. Silnik 139FMB 125ccm, zarejestrowany na 50. Na tym silniku przejechane ok 2000 km, a..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"