:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C lekkie zachmurzenie

Druga ulica dojazdowa do dworca PKP. Dziury jak na Księżycu, a może nawet większe

Druga ulica dojazdowa do dworca PKP. Dziury jak na Księżycu, a może nawet większe

Kiedy druga droga dojazdowa do dworca PKP doczeka się choćby małego remontu? Pozwala dotrzeć do niego z ominięciem korków wiodących do ronda na ul. Sikorskiego. Ale czy warto tamtędy jechać?

Jechałem na dworzec PKP, chcąc odwieźć znajomą na pociąg. Słowiańska i Sikorskiego - oczywiście “stały”. Korek od ronda do ronda - opowiada nasz Czytelnik. - Postanowiłem przyspieszyć podróż i pojechałem na skróty ulicą Wiśniową, próbując wjechać na teren dworca PKP z drugiej strony. Wróciłem załamany, bo przejazd tamtą drogą jest jak jazda po Księżycu! Olbrzymie dziury w asfalcie, jeśli jeszcze można tak nazwać powierzchnię, która tam jest. rozlewiska… A przecież przy tej drodze znajdują się także firmy, niedaleko jest przeniesiony dworzec PKS i dojeżdżają autobusy…

 • Ulica Kolejowa, Dworcowa i Wiśniowa czekają na rozpoczęcie prac drogowych - informuje Temat Anna Mista z Wydziału Komunalnego Urzędu Miasta w Szczecinku. - Jednak trzeba będzie na to jeszcze poczekać. Na ukończeniu jest dokumentacja projektowa, prace na pewno nie rozpoczną się w przyszłym roku.


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


droga pkp wiśniowa korki remont dziury rondo księżyc - komentarze opinie

 • gość 2017-12-21 10:42:14

  Mam wizję: postawić tam palmę kruka, fontannę, a nad tym niech lata balon przeogromny

 • gość 2017-12-21 23:06:31

  nudne te twoje komentarze sa, moze ciebie tam postawic jako speca od wszystkiego. żal.pl

 • gość 2017-12-22 18:11:41

  ...a pomysł na naprawienie tej drogi i uruchomienie normalnego układu komunikacyjnego był około 2012 roku, przy okazji przeniesienia "dworca" PKS pod dworzec PKP w ramach przyłączenia KM do PKS.

 • gość 2018-01-12 12:30:29

  Tak samo, jak połączono PKS i KM, "wyremontowano" i drogę.

Dodajesz jako: Zaloguj się