:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Drużyna Mikołaja będzie kwestowała na ulicach

Drużyna Mikołaja będzie kwestowała na ulicach

Od kilku lat Szczecinek ma swoją przedświąteczną tradycję. W grudniu, przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem na ulicach miasta można spotkać małych pomocników Dobrego Świętego. To „Drużyna Świętego Mikołaja”, która rozdając drobne upominki, zachęca do przyłączenia się do dobroczynnej kwesty. Organizatorem zbiórki jest Stowarzyszenie Fundusz Tratwa Szczecinek.


W tym roku „Drużyna Świętego Mikołaja” także planuje swoją akcję. Przyłączyć może się oczywiście każdy. Każdy może też zostać mikołajowym wolontariuszem. Wszyscy chętni do tego, by zasilić szeregi „Drużyny Świętego Mikołaja” mogą się zgłaszać do siedziby Świetlicy Tratwa, która mieści się przy MOPS przy ul. Wiejskiej 4 w Szczecinku. 
Warto jeszcze nadmienić, że tegoroczna kwesta odbędzie się 16 grudnia o godz. 9.45. Tradycyjnie zebrane datki zostaną przekazane na rzecz podopiecznych stowarzyszenia. Szczegółowe informacje pod nr tel. 94 37 412 11. 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


drużyna mikołaja szczecinek - komentarze opinie

  • gość 2017-12-05 15:42:28

    Tratwa kontra Koniczynka. Kto więcej zbierze? Paniusie podzieliły miasto na rewiry?

  • gość 2017-12-06 08:21:35

    Strach wyjść na dwór w czerwonej czapce z pomponem bo ktoś załapie za ramię i "Pozwolenie na kwestowanie jest?" Kiedyś św Mikołaj był od dawania prezentów, dzisiaj w jego imieniu zbierają datki. Świat stanął na głowie.

  • Wo Gos - niezalogowany 2017-12-11 08:40:32

    Tak. Świat stanął na głowie jeżeli są ludzie którzy inicjatywy przynoszące pomoc, wsparcie lub choćby pocieszenie innym odbierają w sposób negatywny. Pomimo to cieszę się że s naszym otoczeniu jest jednak mnóstwo dobrych, życzliwych i bezinteresownych osób. Dziękuję im za to z serca.

Dodajesz jako: Zaloguj się