:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Duet Darii Adamczewskiej z Moniką Urlik! Nagranie powstało w Warszawie

18-letnia mieszkanka Szczecinka, Daria Adamczewska, nagrała duet z Moniką Urlik.

W czwartek, 5 października ukazał się efekt współpracy Darii z Moniką. Szczecinecczanka zaśpiewała utwór właśnie Moniki Urlik, półfinalistki pierwszej edycji programu The Voice of Poland 2011 - “Nie wie nikt” (rok później wystąpiła z zespołem Afromental w programie ”Bitwa na głosy”).

Nagranie powstało w Warszawie. Trzeba przyznać, że efekt końcowy duetu jest rewelacyjny.

- Duet ten powstał dzięki konkursowi ogłoszonemu przez Monikę Urlik “Się nagrywa”. Decyzja spontaniczna zadecydowała o tym, że wysłałam nagranie na konkurs. Wysłałam, bo stwierdziłam, dlaczego by nie spróbować? Choć wiesz, nie było to nagranie idealne - mówi Daria Adamczewska. - O tym, że wygrałam konkurs, dowiedziałam się w dniu urodzin. Chłopcy z warsztatów JCI zrobili mi taką niespodziankę - wraz z Monią. Naprawdę coś pięknego. Bardzo długo czekałam na nagranie tego duetu, ponieważ chciałyśmy zrobić to dobrze, a nie w pośpiechu. Chciałyśmy, żeby się tego dobrze słuchało. Przede wszystkim było to spełnienie moich marzeń, gdyż Monika stała się moim wielkim autorytetem. Czyta baba jedna moje emocje tak idealnie, wie co czuję i rozumie mnie... Takie mam wrażenie, gdy przed nią śpiewam - wyjawia Daria Adamczewska.

Konkurs, o którym mówiła Daria, miał na celu promocję młodych wokalistów i umożliwienie im realizacji profesjonalnego nagrania studyjnego, pracy z muzykami sesyjnymi oraz współpracy z wokalistami. Tak też doszło do poznania się Darii z Moniką. 18-latka bardzo polubiła wokalistkę pochodzącą z Dzierżoniowa.

- Ostatnio u Moniki udało mi się wzbudzić pewne emocje, choć nie jest to proste. Jest cała muzyką i słyszała już w życiu bardzo dużo rewelacyjnych wykonań, a jednak dopasowałyśmy się emocjonalnie. Fajna sprawa - mówi dalej Daria Adamczewska. - Bardzo długo na to czekałam i było to dla mnie naprawdę ważne. Spełniło się marzenie gówniary (śmiech). Dzięki temu czuję, że się rozwijam, że nie stoję w miejscu, że to, co robię, ma sens. Kieruję do Moniki ogromne podziękowania za to, że doceniła wartości, które gdzieś tam w środku mam - dodała na zakończenie.

Przypomnijmy. Daria Adamczewska uczęszcza do Zespołu Szkół nr 1 im. KEN. Tylko w tym roku powstał jej utwór "Za późno", a także cover “Kiedy nie ma miłości” z repertuaru Marii Sadowskiej. Daria jest bardzo zaangażowana muzycznie i stale rozwija swoje umiejętności. Często jeździ do Warszawy na warsztaty wokalne z gwiazdami, producentami i innymi muzykami, którzy mając doświadczenie zdobyte dzięki talent show, dzielą się z pozostałymi dobrą radą oraz doświadczeniem, jakie zdobyli przez całe swoje muzyczne życie.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój Darii i życzymy powodzenia!

Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


daria adamczewska monika urlik duet utwór nie wie nikt - komentarze opinie

 • gość 2017-10-06 15:15:29

  Daria super trzymaj tak dalej masz wspaniały głos .

 • Vi - niezalogowany 2017-10-06 17:15:34

  Brawo Daria! Piękny masz głos!

 • gość 2017-10-07 10:17:08

  Kamera, pół tony ( czy tam tonu)fortepianu i .......A kto to jest ta Urlik ?

 • gość 2017-10-07 10:40:15

  Naprawdę świetna piosenka i wykonanie , tylko się boję, że nic z tego nie będzie i Daria się nie przebije na rynku ogólnokrajowym, bo utalentowanych osób świetnie śpiewających jest bez liku, a te piosenki nie są oryginalne muzycznie. Wszyscy to już słyszeli. Szczecinecka Mariah Carey :)

 • gość 2017-10-07 12:26:45

  Szczecinecka Carey to była Kaźmierczyk, Kucharska, Wysoczańska i Boderek !!! Chciałaby dusza do raju !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • gość 2017-10-07 12:27:43

  Pamiętam Darię gdy miała może z 5 lat. Jak na swój wiek, bardzo odważną wtedy była dziewczynką, uśmiechnięta, wesoła z mnóstwem spostrzeżeń opowieści i pytań na ustach. Minęły lata, już pewnie mnie nie pamięta. Rodzice i owszem... Dziś powiem... w sumie napiszę. Pani Dario gratuluję talentu i dążenia do celu... Pozdrawiam

Dodajesz jako: Zaloguj się