:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Dwa wypadki, czad i drzewo na budynku

W ubiegłym tygodniu szczecineccy strażacy brali udział w likwidacji 4 miejscowych zagrożeń, w tym trzech na terenie powiatu szczecineckiego. – Nie odnotowaliśmy pożarów – mówi „Tematowi” st. kpt. Jacek Dylewski, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Szczecinku.
    -  W środę (16.10) monitorowaliśmy powietrze na zawartość tlenku węgla. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ul. Bohaterów Warszawy. Na szczęście urządzenia pomiarowe nic nie wykazały.
    W czwartek (17.10) strażacy usuwali skutki wypadku na drodze krajowej nr 20 koło Sępolna Wielkiego. Z kolei w sobotę (19.10) jednostka ratowniczo – gaśnicza interweniowała w Łącznie. Trzeba było wyciąć drzewo, które zagrażało konstrukcji budynku mieszkalnego.
    W niedzielę (20.10) nasi strażacy pospieszyli z pomocą sąsiedzką swoim kolegom z Komendy Miejskiej PSP w Koszalinie. Wszystko za sprawą wypadku drogowego na DK 11 koło miejscowości Przydargiń. (sw)


Dwa wypadki, czad i drzewo na budynku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com