:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Dyskoteka na szczecineckiej "Ślusarni" już od 22 czerwca

Dyskoteka na szczecineckiej

Świetna informacja dla osób, którym brakowało miejsca na weekendowe letnie zabawy na terenie miasta. Jeszcze w tym miesiącu zawita do Szczecinka dyskoteka. Wystartuje ona dokładnie od piątku, 22 czerwca, a wszystko będzie się działo na terenie szczecineckiej “Ślusarni” przy ulicy Piłsudskiego 5.

W Szczecinku będzie można na żywo posłuchać najlepszych dj’ów i wokalistów - Hazel, Prisoners, Miqro, Flor, Neevald, Pequeno, Majlos, Carlos, Jack Junior, Maniac Squad, Talizman Jacob czy Loui. Nie zabraknie także osób znanych w Szczecinku: Przemo, Thenee, Suchar, Przemooo, Moscva, Rathew, Luke i Kostek. Na wszystkich czekać będzie ponadto sporo przeróżnych atrakcji.

29 czerwca w Szczecinku odbędzie się “Ślusarnia Beach Party”, na której wystąpi DJ Hazel. W Szczecinku tego lata nie zabraknie gorących imprez i dancingów.

Przypomnijmy. Pomysł utworzenia w Szczecinku dyskoteki nie jest nowy. To element kampanii wyborczej PO sprzed czterech lat. Wraz z kończącą się kadencją burmistrz Jerzy Hardie-Douglas postanowił spełnić swoją wyborczą obietnicę. Początkowo dyskoteka miała zostać utworzona na miejskiej plaży przy ul. Mickiewicza, ale ten pomysł  nie spodobał się mieszkańcom tej części miasta i ostatecznie dyskoteka będzie utworzona na "Ślusarni". Za organizację tego przedsięwzięcia ma odpowiadać SAPiK i OSiR.

Patryk Witczuk

dyskoteka szczecinek imprezy - komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-06-08 16:29:51

  Szczecinecka patola i mordobicie. Nawiani i naćpani nieletni. POwski sen.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-08 17:35:36

  Oh te wybory. Przyspawani do koryta zrobią wszystko by żyło im się dobrze.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-08 20:56:37

  Narzekają, że JHD nie zrobił dyskoteki, a jak zrobił, to że przyjdzie chamstwo i będzie pijaństwo. Narzekaczom nie dogodzisz. Taka to miejska opozycja.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-08 22:28:36

  A to jhd zrobił to disco? Narzekacze narzekaja jak mają powód. Dla mnie to patologia że to ma być na slusarni. Obiecał 4 lata temu coś czego to dzisiejsze nie jest nawet namiastka. I wyobraźcie sobie jeszcze krono air podczas tych plasow będzie kolorowo

 • Gość - niezalogowany 2018-06-09 07:44:45

  Nareszcie bedzie mozna sie gdzieś pobawić i odstresowac po calym tygodniu pracy

 • Gość - niezalogowany 2018-06-09 10:47:36

  Super że powstanie takie miejsce!! Tylko znając tych narzekaczy i wiecznie niezadowolonych sztywnych buraków.Dyskoteka zostanie zamknięta z powodu zakłucania ciszy. I gdzie by ona nie powstała to zawsze znajdzie się ktoś taki upierdliwie marudzący.

 • gość 2018-06-09 17:22:46

  Dlaczego miasto wchodzi w buty lokalnym przedsiębiorcom z branży turystyczno rekreacyjnej i restauratorom.

 • gość 2018-06-09 17:54:04

  Nie rozumiem dlaczego, niektórym dyskoteki kojarzą się tylko z ćpaniem i pijaństwem, może to ich własne doświadczenia, nie wiem, nie wnikam. Myślę że to genialne, że w końcu, żeby potańczyć nie trzeba będzie jeździć kilkudziesięciu kilometrów. Boje się tylko, że znowu jakaś patria notorycznie oburzonych na to, że świat się kręci zacznie protestować, że ludzie się bawią, że gra muzyka, a światła się świecą i nasze miasto turystyczne dalej będzie tylko dla Niemieckich emerytów, bo młodym nic nie oferuje.

 • gość 2018-06-10 06:30:38

  Powrót komuny w najlepsze. Miasto prowadzi knajpę, hotelik, handlowało sprzętem rolniczym teraz dyskotekę, a gdy będzie wtopa, wszyscy pokryjemy straty. PANIE JHD PROWADŹ PAN DYSKOTEKĘ ZA SWOJE PIENIĄDZE, POPROŚ PANIĄ BOŻENKĘ, MOŻE ZNÓW URATUJE PAŃSKĄ WIZJĘ.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-10 07:54:40

  Mam 30 parę lat i też z chęcią sie pobawie.Fajny pomysł.

Dodajesz jako: Zaloguj się