:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Dyskoteka w Szczecinku. Czy już trwa kampania wyborcza?

Dyskoteka w Szczecinku. Czy już trwa kampania wyborcza?

Po czterech latach absolutnej ciszy na ten temat, sprawa dyskoteki w Szczecinku powraca. Jak ogłosił w programie "samorządowym", czyli opłaconym przez ratusz czasie antenowym emitowanym przez niektóre lokalne media burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, dyskoteka w Szczecinku powstanie. I to jeszcze zanim szczecinecczanie wybiorą się do urn. 

"Czy w Szczecinku powstanie dyskoteka? Wszystko wskazuje na to, że tak. Wieczorem w hali sportowej przy ul. Jasnej odbyło się spotkanie inicjatorów przedsięwzięcia: burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa, Jacka Lesiuka, Krzysztofa Zawady oraz Edyty Wojnicz – z osobami popierającymi utworzenie szczecineckiej dyskoteki. Jerzy Hardie-Douglas od razu zastrzegł, że kwestia utworzenia miejsca, gdzie młodzi ludzie mogliby spędzać ze sobą czas to sprawa niezwykle istotna." To fragment naszej relacji nie z wydarzeń bieżących, a z roku... 2014. Takie spotkanie z "młodzieżą", na tydzień przed wyborami samorządowymi, miało miejsce dokładnie 7 listopada.

Po czterech latach absoultnej ciszy na ten temat, sprawa dyskoteki w Szczecinku powraca. 

Jak ogłosił w programie "samorządowym", emitowanym przez niektóre lokalne media burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, dyskoteka w Szczecinku powstanie. I to jeszcze zanim szczecinecczanie wybiorą się do urn. 


Jak poinformował burmistrz, na disco w Szczecinku będzie się można wybrać już w najbliższe wakacje. Dyskoteka ma działać w lipcu oraz w sierpniu. – Będzie się odbywała na plaży. Pomysł został zaczerpnięty z Projektu Plaża, który kilka razy z TVN-em gościł w Szczecinku. Myślę, że to jest fajny pomysł, jeśli tylko będzie pogoda, to na pewno młodzież szczecinecka i turyści, którzy przyjeżdżają tutaj latem, będą mieli w weekendy co robić.


Przypomnijmy. Pierwsze i póki co jedyne spotkanie z mieszkańcami, dotyczące dyskoteki w Szczecinku odbyło się 7 listopada 2014 roku, czyli dokładnie kilka dni przed datą ostatnich wyborów samorządowych. Inicjatorami tego przedsięwzięcia byli wówczas burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, Jacek Lesiuk, Krzysztof Zawada oraz Edyta Wojnicz. 

- W promieniu 100 km od Szczecinka nie ma żadnej dyskoteki: ani w Koszalinie, ani w Pile – powiedział podczas tego spotkania Jerzy Hardie-Douglas. - Młodzież, aby się pobawić, jedzie na dyskotekę nieraz i 200 km. Dlaczego tak się dzieje? Dyskoteki są w Polsce miejscami niebezpiecznymi. Zaraz pojawiają się tam ci, którzy chcą sprzedawać narkotyki. Dyskoteki często też są okupowane przez gangsterów. My chcemy podjąć to ryzyko.

Jak zdradził wówczas burmistrz, szczecinecka dyskoteka miała jednorazowo przyjąć od 700 do 900 osób i miała być czynna dwa razy w tygodniu. Miasto już cztery lata temu miało też wytypować odpowiedni lokal do funkcjonowania dyskoteki. Zgłosił się także wtedy potencjalny inwestor, który byłby gotowy wyłożyć kilkaset tysięcy zł na adaptację pomieszczeń. Jak podkreślił wówczas Jerzy Hardie-Douglas, miasto miało dołożyć wszelkich starań, aby zatroszczyć się o organizację tego przedsięwzięcia pod względem logistycznym. Burmistrz chciał również zachęcić do współpracy policję i straż miejską. Miał też być uruchomiony specjalny transport do dyskoteki i z powrotem. 

foto: archiwum 2014
 

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

dyskoteka szczecinek wybory samorządowe douglas - komentarze opinie

 • gość 2018-01-11 13:04:19

  oryginalny cytat z Douglasa: "Mam już swój wiek i nie widzę najmniejszych powodów dla których te lata, tuż przed „uruchomieniem” emerytury, mam spędzić użerając się z ludźmi, o których mam jak najgorsze zdanie. Można powiedzieć, że to sprawa poczucia estetyki. Ja po prostu nie muszę dalej na nich patrzeć. Nikt mnie nie zmusi bym z nimi dalej obcował, podawał im rękę, żebym w ich towarzystwie przebywał. A jako burmistrz muszę to ciągle robić." Władza z Platformy ma ludzi za nic, to co się dziwić, że jak kłamią to uważają, że nic się nie stało. To sprawa poczucia estetyki.

 • gość 2018-01-11 13:12:53

  CIEMNY LUD TO KUPI

 • gość 2018-01-11 13:13:09

  Lepiej przyjąć jak chciał Douglas do 8 mieszkań komunalnych (o mamy 8 wolnych mieszkań w dyspozycji ratusza!) 40 młodych arabskich mężczyzn. "Ciapaty" co noc zrobi dyskotekę (policyjne syreny i światła) powybija okna jak we Włoszech, bo nie dostał posiłku zgodnego ze swoją religią, z braku rozrywki będzie zaczepiał dziewczyny (młodość ma swoje prawa - sylwester w Kolonii). A na koniec zrobią fajerwerki, jakich nie widzialiście w życiu (jak dostaną "sygnał" ze swojej ojczyzny).

 • gość 2018-01-11 13:23:02

  to kolejne kłamstwo tego pana?

 • Gość - niezalogowany 2018-01-11 14:04:18

  Kim jest ten starszy pan na zdjęciu?

 • Gość - niezalogowany 2018-01-11 14:36:53

  Mieszkańcy szczecinka nie dajcie się nabrać tej szuji!

 • gość 2018-01-11 14:39:07

  już była disco na plaży - syf ,pijana młodzież, narkotyki i walenie muzyką op oknach sąsiadujących mieszkań. Zaszczane i zasrane podwórka i klatki Po naszym trupie !!!

 • Gość - niezalogowany 2018-01-11 14:50:29

  Już widzę, jak mieszkańcy ul. Mickiewicza, Matejki, Mestwina itd. z radością przyjmują ten pomysł. Do tego jeszcze alkohol w parku i na plaży.... Czyli świeża dostawa kiełbasy wyborczej.

 • Gość - niezalogowany 2018-01-11 15:00:44

  Oczywiście że kłamstwo,robi to pod publikę aby naiwni młodzi ludzie glosowali na niego heh.Jak wygra wybory to bedzie miał gdzieś mieszkańców i będzie szukał pretekstu aby nie doszło do otwarcia tej imprezy albo zaraz po otwarciu zamknie,Bo powie że starsi mieszkańcy sie skarzą.

 • gość 2018-01-11 15:12:36

  Fajna ta szczecinecka młodzież na zdjeciu, średnia tak PO 50-ce. Mastersi rulez. Dyskoteka w geriatryku :). Stary człowiek i może - ernst hemigway.

 • gość 2018-01-11 15:18:55

  dyskoteka w parku? jak to się ma do chęci zakazywania przebywania tam po spożyciu? :D

 • gość 2018-01-11 15:45:39

  Niech kandydat na burmistrza Daniel Rak z PO odpwoie wyborcom, czy będzie dyskoteka na plaży czy nie

 • do Dr. Dick'a - niezalogowany 2018-01-11 15:59:21

  Mam nadzieję, że nieraz będzie puszczony utwór pod tytułem : " help me Dr. Dick "

 • Gość - niezalogowany 2018-01-11 16:08:49

  A czy to fair korzystać z budzetu miasta do prowadzenia kampanii dla 'swojego' ugrupowania w programach samorzadowych ?

 • gość 2018-01-11 17:10:57

  Daniel Rak kandydatem PO??? Policjanci postawili mu zarzut oszustwa wyłudzenia dotacji z PUP na 60 000 zł. O sprawie pisał Temat http://temat.net/aktualnosci/24952/Zastepca-burmistrza-z-zarzutami.-Rzecznik-UM-wydaje-oswiadczenie Burmistrz odniósł się do tej sprawy. – Przeciętny odbiorca informacje te zrozumiał tak, że zastępca burmistrza skręcił jakiś interes, a kwota 60 tys. zł poszła na jego konto – powiedział Jerzy Hardie-Douglas. – Znam dobrze szczegóły tej sprawy. Nie wierzę w ten zarzut. Były nieprawidłowości zawinione przez urzędnika UM. Więc Daniel Rak kandydatem PO???

 • Gość - niezalogowany 2018-01-11 18:03:58

  No znowu obiecanki szarpnal sie strasznie dwa miesiące dyskoteki smiechu warte wioska nie miasto

 • BARBARA KAUCKA-HUDYMA 2018-01-11 19:07:25

  No nie Ojciec Miasta do rany przyłóż! Młodzieży dyskotekę na plaży urządza. COPACABANA!!! Ciekawe czy policja nadąży z interwencjami a my okoliczni mieszkańcy ryglujemy drzwi , stopery w uszy i uchucha PAN BURMISTRZ SPOKÓJ NAM DA!!! Usiasia

 • Gość - niezalogowany 2018-01-11 19:26:35

  Zamiast dyskoteki da miastu uchodźców z rodzinami które będą żyć na koszt mieszkańców, tym razem już się pozegnamy panie starszy

 • gość 2018-01-11 22:03:36

  Problemem tego miasta są lokalni politycy którzy chcą na wszystkim zarobić i trzymać "łapę". Lokalna dyskoteka okazja do powołania kolejnej spółki miejskiej gdzie obsadzi się swoich i będzie można wyciągać kasę. Gdyby miasto nie robiło konkurencji to zapewne i dyskoteka już by działała. Weźmy np Piano bar- knajpa prowadzona przez Sapik jak i cały zamek czy zarobi czy nie kasa z miasta i tak się znajdzie. A jak ma konkurować ktoś kto chce wejść na rynek to musi znaleźć lokal, wyremontować wyposażyć i liczyć każdą złotówkę aby się opłacało czyli musi mieć głowę pełną pomysłów aby utrzymać się na rynku. Inny przykład: ktoś chce otworzyć punkt handlowy sprzętem budowlanym-musi znaleźć obiekt, płacić czynsz i utrzymanie pracowników i wiele innych kosztów, a jak prowadziło miasto punkt z ciągnikami to nawet jak pół miliona wyszły straty to nic się nie stało. Więc jak miasto otworzy disco to ciekawe kto będzie dyrektorem obiektu, kadrą kierowniczą, radą nadzorczą itd itp i ile miasto to tego interesu dołoży. Panie burmistrzu może zechce dorzuć Pan kilkaset tyś zł do czyjegoś biznesu skoro miasto stać na takie inicjatywy-w sumie to nawet lepsze niż dotacje z PUP bo tam firmę trzeba utrzymać jakiś okres, a jak się komuś noga powinie to i tak musi zwracać to co dostał, a w UM tak nie ma...

 • gość 2018-01-11 22:27:53

  Ciapaci mają zemstę Faraona, a my będziemy mieli zemstę Douglasa - Daniela Raka jako kandydata na burmistrza.P

 • gość 2018-01-11 22:29:03

  Pani Basiu pozdrawiam!!! I podziwiam za odwagę występowania pod swoim nazwiskiem.

 • gość 2018-01-11 22:49:21

  Cieszę się, że Woyniczowa, dyrektor szkoły jest za wielką, dziką dyskoteką nad brzegiem jeziora. "Dyskoteki są w Polsce miejscami niebezpiecznymi. Zaraz pojawiają się tam ci, którzy chcą sprzedawać narkotyki. Dyskoteki często też są okupowane przez gangsterów. My chcemy podjąć to ryzyko." Super inicjatywa dla dyrektora szkoła. BRAWO!

 • Gość - niezalogowany 2018-01-12 07:40:09

  Ciekawe czy idioci z krono wspólnie z rodzinkami po raz kolejny zagłosują na dziadostwo z PO

 • u.Mickiewicza - niezalogowany 2018-01-12 08:19:10

  Pamiętamy dyskoteki na plaży pod naszymi domami - horror. Co p. Douglas mówi o gangsterach ? - my ich w Szczecinku nie chcemy - won! i tyle

 • gość 2018-01-12 08:19:37

  A któż mnie tak pozdrawia? Mam nadzieję że i nie popiera bzdurnych i utopijnych pomysłów włodarza miasta. Już powstało Centrum Edukacji Ekologicznej świecące pustkami i bez wizji PO CO POWSTAŁO I W JAKIM CELU.

 • gość 2018-01-12 08:45:08

  Skoro pani Woynicz zaakceptowała dyskotekowy pomysł to niech użyczy swojego obiektu a szczególnie resztek po lodowisku i niech dyskotekuje ile wlezie. Widać lubi być wodzirejem.

 • gość 2018-01-12 08:58:15

  Najgłupszy pomysł burmistrza. .Park i plaża powinny być miejscem wypoczynku a nie chlania i hałasów .Niech Pan burmistrz zrobi sobie w Trzesiece tam też znajdzie sie miejsce.

 • gość 2018-01-12 12:12:09

  Dyskoteka w namiocie na plaży będzie wbrew wszelkim przepisom, my mieszkańcy Piłsudskiego zablokujemy ją. Prosimy o pomoc jakiś innych polityków.

 • gość 2018-01-12 13:34:42

  O studniówce w zespole szkół technicznych ani widu, ani słychu, a wy tu o jakiejś potupaji remizowej. Ja mam maturę "bez poloneza", a pić się chce.

 • Gość - niezalogowany 2018-01-12 14:44:46

  Rak na burmistrza? To chyba jakiś żarcik

 • gość 2018-01-12 17:04:48

  Ludzie z Mickiewicza i okolic? Pozwolicie na niewiarygodne wrzaski i ryk do 2 w nocy pod swoimi oknami? Podobno wbijanie pali przeszkadzało? Przecież życia nie będzie. Dyskotekę urządzić na Mysiej Wyspie. Zbierajcie podpisy, dzwońcie do radnych z PO. Nie bądźcie bierni! Pokażmy, że to miasto należy do mieszkańców, a nie grupki ludzi skupionych wokół starego dziada!!!

 • gość 2018-01-12 17:09:59

  PO CO POWSTAŁO I W JAKIM CELU, Centrum Edukacji Ekologicznej świecące pustkami i bez wizji. Powstało, aby zamek który jest zabytkiem od strony jeziora zasłonić. Jak za komuny jak nie zburzyć, to zasłonić. Lewicowo myślący nie może pozwolić, żeby coś co świadczy o historii miasta było widoczne. Chce to zohydzić i zepsuć. Stąd za 4 mln powstała szklana wizja. Teraz płać i płacz co miesiąc rachunki za wizję architekta "za dychę". Jeszcze raz pozdrawiam miłą sąsiadkę. Walczmy o dyskotekę na Mysiej Wyspie!

 • Gość - niezalogowany 2018-01-12 18:50:19

  Prywatna plaże ma ogrodzone bez mozliwosci przejscia,kmomu wolno to wolno to niech robi balety

 • Gość - niezalogowany 2018-01-12 18:51:57

  Wniosek jest prosty,nie głosować na towarzyszy z PO

 • Gość - niezalogowany 2018-01-12 20:11:28

  A ja w maju sobie pochodzę linią brzegową u towarzysza na posesji i mnie może cmoknąć

 • sas - niezalogowany 2018-01-12 21:37:57

  Iluzjoniści zwodzą nasze zmysły, kreują iluzje, sterują naszą uwagą i pamięcią. Wykorzystują tkwiące w nas przekonanie, że jeśli nie potrafimy czegoś wyjaśnić, to musi to być nadprzyrodzone i magiczne. Tymczasem to tylko - lub aż - magia umysłu. Kiedy w końcu nauczycie się oddzielać obietnice od realnych czynów ludzie! Ja wam obiecuje gruszki na wierzbie. I dam radę* A wy? Dacie radę wyjść poza system? Zagłosować tym razem na człowieka? *Bo wierzba doskonale przyjmuje na sobie inne odmiany. Ja to wiem ale wielu już zapomniało. Przez propagandę naszych pse

 • gość 2018-01-13 10:34:59

  Wybory blisko więc pani Woynicz się pokazała.Do tej pory jakos nie było jej widac ani słychac. Niestety dyrektorka bez charyzmy.

 • gość 2018-01-13 15:00:22

  Zwykłej studniówki nie potrafią w mechaniku zorganizować, a za jedyne centrum dyskotykowe w województwie się biorą.

 • Gość - niezalogowany 2018-01-14 14:28:07

  MŁODZIEŻY DOROSŁEJ PRZYDAŁ BY SIĘ PRAWDZIWY DOM KULTURY GDZIE MOŻNA BY MIŁO SPĘDZIĆ CZAS. RÓWNIEŻ PRZY OKAZJI POTAŃCZYĆ PRZY MUZYCE. CZYŻBY PAN BURMISTRZ MA MŁODYCH LUDZI ZE SZCZECINKA ZA SAMYM ĆPUNÓW I ALKOHOLIKÓW. JEST TAKIE POWIEDZENIE ŽE KAŻDY SĄDZI WEDŁUG SIEBIE. NIECH PAN NIE OBRAŻA NASZEJ MŁODZIEŻY. TYLKO SPRÓBUJE ZROBIĆ DLA DOROSŁYCH MŁODYCH LUDZI PRAWDZIWY DOM KULTURY I ZA NASZĄ MŁODZIEŻ NIE MUSI SIĘ PAN WSTYDZIĆ. TO NIE TE CZASY JAK BYŁ PAN MŁODY I NARKOTYKI BYŁY CZYMŚ CIEKAWYM NA CO TYLKO STAĆ BYŁO BOGATYCH LUB STUDENTÓW. TERAZ MŁODZI CHCĄ SIĘ BAWIĆ I SPOTYKAĆ KULTURALNIE PRZY LAMPCE WINA I MUZYCE NIE NA PLAŻY W DZIEŃ POGODNY W CZASIE DESZCZU NAWET DZIECI SIĘ NUDZĄ.

 • gość 2018-01-16 21:41:14

  hahahaha przeciez cala mlodziez Szczecinka juz dawno w UK, DE, NL, IE:) bedac za kazdym razem na urlopie to widze ta wspaniala mlodziez 50 plus:) moze niech DJ Hardi zorganizuje Bale Seniora:) Panie Jurku, jeszcze niech Pan dorzuci wstep za darmo, plus flacha , peto kielbasy i ogorasy:) i Wybory Wygrane:) narzeka Pan na PiS co wspiera mlodych rodzicow tym niecnym 500plus, a funduje Pan dyskoteki z pieniedzy podatnikow:) super no normalnie jestem w szoku:) niczym Plan Marshalla XXI wieku:) ZENADA:)

 • gość 2018-01-16 21:45:17

  a mowi ze PiS to komuna, a UM Szczecinek bedzie organizowal dyskoteki:) hahahaha, DJ JUREK wymiata:)

 • gość 2018-01-17 16:59:42

  Cezar organizuje igrzyska.

 • gość 2018-01-19 18:54:15

  ale głupi ci rzymianie

 • Izabela - niezalogowany 2018-01-22 21:35:48

  To skandal, że znów posługując się kłamstwem Douglas próbuje skłonić mieszkańców, a w tym młodzież, Szczecinka do głosowania w najbliższych wyborach na niego i jego PO - wskich towarzyszy. Kolejne kłamstwo! A jeszcze większym skandalem jest, że odkąd on siedzi na stołku w ratuszu, od wielu lat w Szczecinku młodzież kompletnie nie ma gdzie się bawić, potańczyć nawet, w weekendy. Dorośli też mieliby, od czasu do czasu, ochotę wyjść gdzieś potańczyć. Zrobili sobie (PO) z miasta prywatny folwark i tylko zakazy i nakazy, wszędzie policja, zwłaszcza gdy chodzi o młodzież. Kiedyś dyskoteki w mieście były prawie na każdym osiedlu i nic wielkiego i złego się nie działo. Młodzież i dorośli, jeśli chcieli, zawsze mieli gdzie pójść, by sobie potańczyć i zabawić się choćby w weekend. Odkąd Douglas i spółka "siedzą" w ratuszu, nie ma nic! Kompletnie nic od lat! Żadnych imprez latem (kiedyś bywały co tydzień na tzw. Muszli czy stadionie) dla rodzin z dziećmi, młodzieży i starszych. Nic gdzie można byłoby spędzić fajnie czas w rodzinnym czy przyjacielskim gronie. Jest mi wstyd, gdy mówię o tym znajomym z innych miast czy zagranicy. Aż trudno im w to uwierzyć... mnie nadal również... I wstyd...! Mam nadzieję, że mieszkańcy Szczecinka uczą się na błędach i nigdy więcej nie dopuszczą tych oszustów do władzy w naszym pięknym, mimo wszystko, mieście. Nigdy więcej PO w Szczecinku!

 • Gość m - niezalogowany 2018-04-05 00:09:16

  Hej a podobno już DJ zamówili z D z NL i PL

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

Kamień kostka brukowa /

Sprzedam kostkę kamienną II gatunku (typowo na ogrodzenia), duża ilość, cena netto za tonę


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY GOTÓWKOWE

Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne. Dla osób z każdym dochodem. Szeroka oferta produktów bankowych i pozabankowych. Zapraszamy Szczecinek ul...


Zobacz ogłoszenie

Toyota Avensis D4D 2.0D 116KM

PEŁNA DOKUMENTACJA PLUS KOMPLET KLUCZY ROK PRODUKCJI AUTA 2003 WYPOSAŻENIE: AUTOMATYCZNA KLIMATYZACJA Webasto KOMPUTER POKŁADOWY AIR BAG X6 PLUS..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA KAT. C+E

Zatrudnimy kierowcę KAT. C+ E TEL. 668696903


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię pracowników

Zatrudnię pracowników budowlanych pensja 13-18 zł /h


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 73m2 w Szczecinku

SPRZEDAM MIESZKANIE w SZCZECINKU, znajdujące się w dwurodzinnej kamienicy (około połowa własności kamienicy i gruntu), lub ZAMIENIĘ NA 2-3 POKOJOWE..


Zobacz ogłoszenie

PRYWATNIE ! KUPIE AUTO DO 15

PRYWATNIE !! KUPIE AUTO TYLKO Z RĄK PRYWATNYCH ( HANDLARZOM DZIĘKUJE ! ) DO 15 000 ZŁ ! AUTO MUSI BYĆ MINIMUM 10 LETNIE STARSZE MNIE NIE INTERESUJĄ..


Zobacz ogłoszenie

Dropshipping czyli sposób na

Profesjonalne usługi dropshippingowe CO TO JEST DROPSHIPPING? Dropshipping jest logistycznym modelem prowadzenia sprzedaży internetowej opartym na..


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ* TEL.794 388 383. SKUPUJEMY...ABSOLUTNIE WSZYSTKIE AUTA: ładne,droższe,tańsze,starsze,nowsze,zniszczone,bez..


Zobacz ogłoszenie

AVON - zamawiaj u konsultanki

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w moim sklepie internetowym AVON. Mam nadzieję, że zainteresuję Cię nowościami i odnajdziesz u mnie same..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA MONTER SPRZĘTU ELEKTROINSTALACYJNEGO PRACOWNIK MAGAZYNOWY..


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów,wykładzin,kanap

Oferujemy pranie, czyszczenie, impregnację oraz suszenie - dywanów, - wykładzin, - tapczanów, - narożników, - foteli, - krzeseł i innych mebli..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię KIEROWCĘ C+E - transport międzynarodowy. Stała trasa.Tylko Niemcy. Bardzo dobre warunki - pracy i płacy.


Zobacz ogłoszenie

Jeden z ostatnich koszarowców,

Na sprzedaż jeden z ostatnich koszarowców w Bornem Sulinowie. Powierzchnia użytkowa budynku 843 m2, działka wielokątna o pow. 1308 m2, 2 piętra..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 605 936

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 605 936 510 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę firmie! Mieszkanie dla

POSIADAM DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE DLA PRACOWNIKÓW W SZCZECINKU .MIESZKANIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W KAMIENNICY, NIEDALEKO BASEN, DWORZEC PKP. W..


Zobacz ogłoszenie

Ekipa 6-8 betoniarzy,

Szanowni Państwo Poszukujemy pilnie 6-8 osobowej grupy pracowników do pracy w Niemczech okolice Dusseldorf. Praca na produkcji/prefabrykacja..


Zobacz ogłoszenie

Opel Zafira 1.9 CDTI, 120KM,

Sprzedam Opla Zafirę z 2008 roku po lifcie w kolorze Panacotta (beżowy metalik). Silnik 1.9 CDTI o mocy 120 KM, 7-mio osobowy. Auto zakupione w..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie WYSOKI

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT GOTÓWKA SZCZECINEK I

SKUP AUT GOTÓWKA SZCZECINEK I OKOLICE !!!


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT- NAJWYŻSZE CENY-

Skupujemy wszystkie auta : -osobowe -dostawcze-motocykle -motocykle -przyczepy. Szybka wycena i odbiór własnym transportem Zapraszam do kontaktu


Zobacz ogłoszenie
Reklama25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"