:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dyskoteka w Szczecinku mniej uciążliwa? Dyrektor OSiR: To sukces policji, SM i operatora

Dyskoteka w Szczecinku mniej uciążliwa? Dyrektor OSiR: To sukces policji, SM i operatora
Temat Szczecinecki 30/07/2018 16:11

Czy pomysł z uruchomieniem miejskiej dyskoteki okazał się strzałem w dziesiątkę? Zdania są podzielone.

Z jednej strony docierają do nas głosy mieszkańców, którzy wskazują, że zorganizowane na terenie hali „Ślusarnia” potańcówki są zbyt głośne, inni podnoszą problem hałaśliwych uczestników imprezy, którzy po jej zakończeniu niezbyt cicho spacerują nocą po parku. Inaczej na sprawę patrzą organizatorzy przedsięwzięcia. Zdaniem dyrektora OSiR, to sukces policji, Straży Miejskiej i prywatnego przedsiębiorcy, który tę dyskotekę prowadzi. Czy jest tak rzeczywiście?

Fakt, że niektórym mieszkańcom przeszkadza miejska dyskoteka, potwierdził Maciej Makselon, dyrektor OSiR, który jest jednocześnie zarządcą terenu „Ślusarni”.

– Zadzwoniły do mnie dwie osoby z ul. Szczecińskiej, mówiąc, że jest zbyt głośno – wyjawia nam dyrektor. – Ale było to jakieś dwa, trzy tygodnie temu. Po tych sygnałach spotkałem się z operatorem tejże dyskoteki i powiedziałem mu, że mamy takie uwagi. Obiecał, że będzie ciszej. Żadnych innych sygnałów od mieszkańców do tej pory nie miałem.

- To jest chyba największy sukces policji, straży miejskiej, no i operatora dyskoteki, że nie docierają do nas informacje o żadnych ekscesach. Nie ma żadnych aktów wandalizmu, bijatyk, bójek. Nikt się nie skarżył, że gdzieś jest jakiś śmietnik zniszczony, albo coś zostało zdewastowane. Do mnie nic takiego nie dotarło. Jest to nowe miejsce na mapie imprezowej miasta. Operator wywiązuje się ze swojego zadania bez zarzutów.

Przypomnijmy. Uruchomienie miejskiej dyskoteki w Szczecinku było jedną wyborczych obietnic PO, złożoną już cztery lata temu względem młodych szczecinecczan. Początkowo dyskoteka miała być umiejscowiona na miejskiej plaży, jednak po protestach mieszkańców okolicznych ulic miasto wycofało się z tego pomysłu. Zadecydowano, że dyskoteka odbywać się będzie na terenach przyległych do hali „Ślusarnia”. Na uporządkowanie i przygotowanie placu miasto wydało 80 tys. zł. 

Zabawy na „Ślusarni” mają potrwać do końca sierpnia. Na uporządkowanie terenu po zamknięciu dyskoteki prywatny przedsiębiorca ma czas do 15 września. 
 

Reklama

szczecinek osir dyskoteka hałas Ślusarnia - komentarze opinie

 • gość 2018-07-30 16:26:36

  Sukces ma wielu ojców, a porazka zawsze będzie sierotą. To miło, że za 80 tys. z naszych podatków Daglas zrobił nam dyskotekę.

 • gość 2018-07-30 16:53:43

  To nie strzał w 10 ale w kolano

 • gość 2018-07-30 18:02:52

  Dobrze, że wybory za pasem. To znacznie przyspieszyło realizację obietnicy PO. Uważam, że wybory powinny być co roku. To dopiero wszystkie obietnice były by realizowane. PS. A co z disco w miesiącach zimnych?

 • gość 2018-07-30 18:13:31

  Panie Macieju, hałas niesie przez wodę i słychać w rejonie Kościuszki jak to miało miejsce w ostatni weekend.

 • Student - niezalogowany 2018-07-30 19:05:48

  BRAWO ZA DYSKOTEKI. ALE PANIE BURMISTRZU CO BĘDZIE DALEJ JAK SIĘ SKOŃCZY LATO. ZNOWU NUDA W WEEKENDY???NAPRAWDĘ PRZYDAł BY SIĘ MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY. GDZIE MOGŁA BY SIĘ MŁODZIEŻ SPOTKAĆ I ROZWIJAĆ SWOJE ZAINTERESOWANIA I POTAŃCZYĆ W KAŻDY WEEKEND NAWET GDY JEST ZIMNO I PADA. MŁODZI LUDZIE PROSIMY O TYM POMYŚLEĆ.

 • gość 2018-07-30 19:42:37

  Niestety hałas jest bardzo uciążliwy, mieszkam na ulicy Klasztornej i weekend nie mogę spać przy otwartym oknie. Wczoraj była muzyka na żywo, z gatunku disco polo, było bardzo głośno - mogę wymienić jakie dokładnie utwory wykonywano. Współczuję osobom mieszkającym przy ślusarni i przy jeziorze.

 • gość 2018-07-30 20:26:06

  A kogo to obchodzi. Miało byc disco i jest. Sypnął Daglas groszem i się bawcie przed wyborami.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-30 20:41:50

  Jest troszkę ciszej ale nadal zbyt głośno zwłaszcza na Światkach i szczecińskiej

 • gość 2018-07-30 21:58:50

  a za co jak nie z podatków? mial za swoje zrobić? w zadnym mieście żaden burmistrz czy prezydent nie robi za swoje, przecież to oczywiste. W szczecinku niektórzy chyba stracili kontakt z rzeczywistoscia, tylko zeby opluć nawet jak robia z siebie idiotów komentarzami. nie było dyskoteki - zle, jest dyskoteka - zle...

 • Gość - niezalogowany 2018-07-30 22:11:06

  Tak Tak tak A mi Kościół na słowiańskiej codziennie kilka mszy odprawia A ciężko okno zamknąć A tak no zapomniałem tego się nie rusza lepiej będzie jak Będą na tace dawać niż na piwo w ślusarni inwestować

 • gość 2018-07-30 22:33:03

  A to ze podczas dyskotek samochody jezdża jak zwariowane pomimo zakazu przez park i teren OSiru wzbijając tumany kurzu i zagrażając spacerowiczom i rowerzystom to pan Maciej i policja nie widzi a w nocy to jak piraci i można przypuszczać że po dopalaczach ..

 • gość 2018-07-30 22:39:03

  Sukces? Kosztem okolicznych mieszkańców. Wszyscy zadowoleni, za wyjątkiem tych którzy mają dość dudniącej muzyki i wrzeszczących imprezowiczów. Poza tym jest faajjniee ... Przecież dyskoteka jest z dala od zabudowań, całe kilometry. I nic nie słychać, nic a nic. Czy ci co twierdzą, że jest tak extra, mieli kiedyś dyskotekę tuż za płotem i czy chcieli czy nie, musieli latem zamykać okna, bo hałas, a do pracy trzeba rano wstać? Niektórzy mają wybór, czy wybrać się na imprezę, a inni mają dyskotekę w pakiecie z fabryką, czy chcą czy nie. Protest? Nic nie da, sukces musiał być i jest. A dyskoteki na plaży i tak by nie było, bo nie poradzili sobie z organizacją, ale władza pokazała, że wsłuchuje się w głosy poddanych. I takie pytanie na koniec, dlaczego miasto nie przestrzega norm hałasu??? Bo można? Czy ma się innych w ...

 • Mieszkanka ul. Szczecińskiej - niezalogowany 2018-07-30 22:42:13

  Muzyka dudni okropnie. Basy są w nocy nie do wytrzymania. Mam dyskotekę w domu dosłownie. Mam nadzieję, że właściciel wysłucha prośby mieszkańców o ściszenie bo inaczej zaproszę go do domu żeby sprawdził jakie to uciążliwe nocą. Do 3 godziny bum, bum, bum... Jestem za dyskoteką tym bardziej, że to sezonowa akcja. Niech się młodzież bawi ale niech to będzie z głową. Na razie tragedia ...

 • gość 2018-07-31 00:14:47

  Drodzy Państwo, też byliście młodzi i z pewnością chodziliście się bawić...Teraz troszkę wyrozumiałości dla młodzieży, niech mają miejsce gdzie mogą się wyszaleć... Podobnie jak Wy mieszkam blisko ślusarni, ale bez przesady, że jest tak tragicznie....Wszystko kwestia nastawienia i odrobiny wyrozumiałości.

 • gość 2018-07-31 08:16:56

  Jak głośno, to zgłosić do Sanepidu.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-31 09:11:50

  Na klasztornej to kościół bardziej powinien przeszkadzac. Dzwony od rana do wieczora i nie jest to sezonowa atrakcja. A ile pieniędzy tam żeśmy dołożyli jako podatnicy!

 • gość 2018-07-31 09:37:34

  Jprdl! Co za ludzie! Widzę, że na temat zabawy wypowiadają się wszyscy ci, którzy mieszkają po przeciwnej stronie miasta. Ciekawe jakby gadali gdyby taką dyskotekę utworzyć przed ich domem? Wtedy to byłby poważny problem i nie byłoby gadania o biednej młodzieży, która nie ma gdzie się bawić. A co do imprez z dawnych lat, kiedyś nie było takiego nagłośnienia, nikt nie potrzebował pierdyliarda decybeli aby się bawić, dlatego nikomu nic nie przeszkadzało.

 • gość 2018-07-31 09:43:03

  Do Gościa z godziny 14:47 - jak byłem młody to chodziłem na dyskoteki ale one nie odbywały się na otwartej przestrzeni tylko albo w Domu Kultury albo domu nauczyciela (nie w Szczecinku), na studiach też chodziłem się bawić, ale dyskoteki były organizowane w klubach studenckich - dla ścisłości gdyby ktoś nie rozumiał - wszędzie były to pomieszczenia "zamknięte" a nie przestrzeń otwarta, na której zresztą wg zagospodarowania przestrzennego jest zakaz prowadzenia działalności o charakterze uciążliwym - a taka dyskoteka jest uciążliwa. Pewnie że można być wyrozumiałym, ale co mi to da, jak i tak nie będę (i nie jestem) wyspany a do pracy iść muszę. Tylko dlatego że kilka osób chce się bawić nie będę zmieniał godzin pracy firmy na takie w których inne (moi klienci) nie pracują. Do dyrektora z artykułu - ludzie nie dzwonią bo władza która nie liczy się z mieszkańcami nie będzie i tak reagowała na zastrzeżenia. Straż miejska jest na garnuszku miasta więc to jakby prywatna firma ochroniarska pilnująca włodarzy (za publiczne pieniądze). Nigdy nic nie mogą jak się do nich dzwoni, a o policji nie ma co mówić. Mają nowy budynek i to im starcza (też budżetówka) więc po czyjej stronie będą stali. Ale idą wybory, już niedługo, i zobaczymy kto wygra.

 • gość 2018-07-31 11:47:32

  Ludzie, widać, że nie mieszkacie w okolicy tej dyskoteki dlatego macie to w du*ie, że ci ludzie się męczą z hałasem. Zapewniam was, że gdyby to o wasz spokój chodziło to poruszylibyście niebo i ziemię, aby to zmienić. Ja od kilku miesięcy poruszam sprawę zdelegalizowania grajka ulicznego, który nieprzerwanie od kilku miesięcy szarpie druty tej swojej gitarki i wyje w niebogłosy dosłownie pod moim mieszkaniem. Po kilka godzin dziennie. Niby nie ma nagłośnienia, ale facet stoi dosłownie pod moim oknem więc mam wrażenie jakby gość przychodził do mnie do domu grać. I w taki upał nie ma szans na to aby je otworzyć bo koleś sobie umyślił to miejsce i du%$a!. Zapewniam wszystkich obrońców i fanów "tego wspaniałego klimatu miasta", że po tygodniu mieliby dość tego wspaniałego klimatu, a raczej tego wycia. Tak samo jest z dyskoteką. Po prostu nie zatruwajmy sobie życia. Dyskoteka - owszem, ale w wygłuszonym pomieszczeniu. Uliczni grajkowie - owszem, ale nie pod mieszkaniami ludzi dzień w dzień w tym samym miejscu, z tym samym repertuarem, po kilka godzin dziennie. Jest np od tego park. Sporo ludzi tam się przewija, więc spokojnie mógłby te kilka groszy zebrać. Ale tu trzeba odrobinę chęci i dobrej woli, a nie mamtowdupizm totalny, bo ja chcę się bawić, ja chcę grać! Kiedyś ludzie byli po prostu na siebie bardziej wrażliwsi.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-31 11:50:55

  Niestety trzeba będzie zamknąć Kronospan. Co z tego że założyli filtry żeby nie było smród ale ja mieszkam w bloku koło Kauflanda. Jak jest godzina 22.00, to się zaczyna tak maszyny dudnią jak by się spało na hali maszyn. Tak jak cały czas od lat. Co do dyskoteki, to jest prawda powinno być w Domu Kultury MŁODZIEŻY. Ja też byłem młody i też chodziło się na zabawę ale w pomieszczeniu. Nie wiem czy nie lepiej żeby młodzi ludzie się pobawili niż szukali innej opcji spędzać czas wolny?????

 • Gość - niezalogowany 2018-07-31 13:25:53

  Zlikwidować jezioro bo niesie echo, zlikwidować pociągi bo za głośno jadą, zlikwidować samochody ciężarowe bo za głośno jeżdżą i zakorkowują ulice, zakazać wjazdu samochodom osobowym na ulicach wewnętrznych, zakazać poruszać się rowerem po chodniku bo przeszkadzają PIESZYM, Ptaki też nie powinny ćwierkać od rana do wieczora . ZAKAZAĆ WSZYSTKO.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-31 13:32:22

  Punkt widzenia zależy zawsze od punktu siedzenia.Umiem wczuć się w sytuację ludzi mieszkających w pobliżu i tych co chcą się bawić, mamy tu zdecydowany konflikt interesu, gdyż tak naprawdę każdy ma rację.Gdyby ktoś to przemyślał i liczył się ze wszystkimi, zrobiłby disco w zamkniętym, przeznaczonym do tego pomieszczeniu i wszyscy byliby zadowoleni, ale miało być to na już (bo obiecane)i względnie po niskich kosztach(pomieszczenie-dzierzawa, budowa,plus cała oprawa byłoby o wiele drożej)

 • Gość - niezalogowany 2018-07-31 14:44:53

  Zakazać wszystkiego, nie bedzie niczego a jak bedze to zakaz i nie bedzie, wybierzcie mnie tylko na burmistrza, przebujamy wszystko

 • gość 2018-07-31 15:16:23

  Dyskoteka jest potwornie uciążliwa! Niesie się po wodzie aż na Świątki. Nie można otworzyć okna w nocy. Dyskoteka to fajny pomysł dla młodych, ale nie na otwartej przestrzeni! Dwa dni w tygodniu disco polo na dancingach, kolejne dwa dyskoteki :( Ok, młodzi się bawią, ale reszta ludzi pracuje! W każdym normalnym mieście dyskoteki odbywają się w dobrze wygłuszonych, zamkniętych pomieszczeniach, by nie wywoływać uciążliwości dla okolicznych mieszkańców. Dudnienie, hałas jest nie do wytrzymania. Zresztą, jest to niezgodne z prawem. Przepisy dopuszczają poziom hałasu w mieście, w nocy, na poziomie 45 dB. Było 65 dB! O tak dużych przekroczeniach poziomu hałasu należałoby już powiadomić inspekcję ochrony środowiska.

 • gość 2018-07-31 15:18:07

  Gość z 09:43:03, przekroczenia norm poziomu dopuszczalnego hałasu można zgłaszać do inspekcji ochrony środowiska.

 • prezes szrot-u - niezalogowany 2018-07-31 16:14:07

  Co na to towarzysz Jebiewdenko z Czeresieki ?

 • gość 2018-07-31 21:32:35

  A pewnie że poziom hałasu można zgłaszać do inspekcji ochrony środowiska, tylko o kontroli powiadomią organizatora dyskoteki, i jak będzie kontrola to będzie dziwnie cicho...

 • gość 2018-07-31 22:08:06

  Szanowny Panie Burmistrzu miasta Szczecinek, zgodnie z ustawą o ochronie środowiska, jest Pan z urzędu zobowiązany do jego ochrony. mając sygnały o nadmiernym hałasie, powinien Pan z urzędu zlecić stosownym służbom przeprowadzenie kontroli. Czy decyzja o utworzeniu dyskoteki była poprzedzona zgłoszeniem jej do stosownego urzędu z informacją o jej wpływie na środowisko ?

 • gość 2018-08-01 06:18:15

  gość z 21:32, są aplikacje na telefon. Można zrobić screen shot jako dowód.

 • gość 2018-08-01 09:03:25

  Miało być ciszej, a z niedzieli na poniedziałek grzmiało do 03 nad ranem. A sposób jest prosty - ja zaczynam po 22.00 dzwonić na policje o zakłócanie naszego snu, proszę mieszkańców robić to samo. Muszą zareagować. A Pan Makselon się myli, skoro właściciel dostał informacje o uciążliwości i nic z tym nie robi, ponosi współodpowiedzialność za naruszanie naszego spokoju domowego. Takie jest prawo i żadne władze miasta tego nie zmienią.

 • gość 2018-08-01 09:35:01

  Mieszkam w takim miejscu powiedzmy jak Pl.Wolnosci w Sz-ku,odbywajavsie tam latem czesto imprezy muzyczne,do estrady jest powiedzmy 50m,muzyczka gra do godz.1,wiec zamykam okna i wtenczas ledwo ja slychac,nie narzekam,ze glosno,przeciez to nie jest codziennie.Ludzie to tak juz maja,ze jeden narzeka,ze nic sie nie robi,drugi narzeka bo cos sierobi,nigdy wszystkim nie dogodzisz.Wezcie ludzie na wstrzymanie,niedlugo skonczy sie sezon i bedziecie miec spokoj,albo bedzie wam wtenczas cos innego przeszkadzalo np.przejezdzajacy pociag.

 • Dr. Dick - niezalogowany 2018-08-01 09:49:50

  A to dziwne, bo w Czeresiece nic nie słychać

 • gość 2018-08-01 10:56:32

  gość 09:35, od kiedy to na pl. Wolności odbywają się imprezy do 1 w nocy? Pierwsze słyszę. Można było być wyrozumiałym, jak od czasu do czasu odbywał się jakiś koncert. Teraz jest hałas 4 dni w tygodniu! Czyli jednak przez większą część tygodnia. Nie każdy jest emerytem albo uczniem na wakacjach!

 • Igor Siebert - niezalogowany 2018-08-01 14:43:43

  Dzien Dobry Jako chyba jedyny podpisze się. Zapraszam,sprawdźcie sami jak można się fajnie pobawić na dyskotece. To raz. Jeżeli jest hałas, d udziwnień, d aucie dokładne adresy gdzie. Na bank właściciel sprawdzi odpowiednim sonometrem. Nie bądźcie czepialscy. Czy Szczecinek ma być dziurą? Czy ma się coś dziać ciekawego?nie ma na razie innego miejsca czy obiektu na to. Przecież to atrakcją wakacyjna.

 • gość 2018-08-01 15:15:15

  gość z 14:43, pochodzę ze 100 tys. miasta, gdzie jest 6 dyskotek. Żadna nie przeszkadza nikomu. Bo żadna nie jest na wolnym powietrzu...

 • gość 2018-08-01 18:36:36

  A sposób jest prosty - ja zaczynam po 22.00 dzwonić na policje o zakłócanie naszego snu, proszę mieszkańców robić to samo. Muszą zareagować. Takie jest prawo i żadne władze miasta tego nie zmienią.

 • gość 2018-08-02 10:38:41

  gość 2018-08-01 10:56:32 Naucz sie czytac,ze zrozumieniem.

 • gość 2018-08-02 17:32:34

  Do gość z 14:43 - życzę Ci dyskoteki pod domem. Hałas jest hałasem, niewiele potrzeba żeby był uciążliwy, a z tego typu dyskoteki jest. Miasto powinno tak zrobić, żeby hałas zatrzymywał się na ogrodzeniu (ekrany dźwiękochłonne takie jak przy autostradach ?) Poza tym pomiar powinien być dokonywany w miejscu w którym powstaje hałas, a nie gdzie przeszkadza. Dokonuje się pomiarów urządzeń generujących hałas, a nie pracownika, który go odbiera...

 • gość 2018-08-02 21:56:42

  gość z 2018-08-01 14:43:43 To tak od siebie, czy w ramach reklamy? Rzecznik MIASTA? Pewnie, dyskoteki są fajne. Tylko dla kogo? Dla grupki bawiącej owszem, taka "atrakcja wakacyjna" (moim zdaniem wątpliwa), tylko nie wszyscy mają urlop czy wakacje. Bawcie się do godziny trzeciej, a o szóstej do pracy na 8 lub 10 godzin, i kolejna doba tak samo. Fajnie, prawda? Niezadowoleni mają podać adresy, a właściciel przyjdzie i sprawdzi. Jaki właściciel? Sprawdzi i od razu nie będzie przeszkadzało? To tak to działa! Takie proste i nikt na to nie wpadł! Sprawdzi, czy mieszkańcom przesadza, czy jemu? To chyba nie groźba. Kodeks wykroczeń art. 51 §1: "Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny". Przepis nie wskazuje w jakiej porze istnieje bezwzględny zakaz ww. praktyk, nie wskazuje również norm hałasu. Normy hałasu, bo o nie pewnie chodzi, zawarte są w przepisach o ochronie środowiska. I jak już wcześniej było pisane, zostają podczas każdej dyskoteki przekroczone. Taka fajna dyskoteka, a narusza dwa różne przepisy. Nie ma podstaw się "czepiać" i MIASTO nie będzie "dziurą" ...

 • gość 2018-08-03 15:34:24

  Ależ właśnie taka prowizoryczna "dyskoteka" świadczy o tym, że to miasto jest dziurą! bo nie ma profesjonalnej dyskoteki z prawdziwego zdarzenia: z wygłuszoną salą, z podestem dla dj-a, z podświetlanym parkietem (tak, tak! Są i takie), z pięknymi boksami do siedzenia, z profesjonalnym barem, profesjonalnym oświetleniem itd. itp.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Garaż

Sprzedam garaż osiedle zachód ul Kołobrzeska - 10000 PZŁ


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

Trwa rekrutacja. Bezpłatny

EUREKA! W Centrum Rozwoju Zawodowego możesz zdobyć bezpłatnie nowe kwalifikacje! AutoCAD. 3dsMax, Autodesk Inventor Wystarczy, że :- masz..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Atrakcyjny lokal biurowy w

Do wynajęcia wysokiej klasy pomieszczenie biurowe w samym centrum Szczecinka (nad Empikiem)


Zobacz ogłoszenie

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"