:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Dzban BS z nowym kawałkiem

Dzban BS, czyli szczecinecki raper Kamil Jabłoński, właśnie opublikował kolejny utwór. Nazywa się “Czas”.

Tytuł autor wymyślił... w poniedziałek - dopiero podczas publikacji nagrania.
- Numer powstał już jakiś czas temu i można powiedzieć, że zalegał w folderze, więc postanowiłem nagrać do niego wideo i wrzucić, by się nie zmarnował. O czym jest? Można powiedzieć w skrócie, że o życiu. Każda moja nuta powstaje w zależności od tego, co w danej chwili dzieje się w moim życiu i przelewam to na kartkę. Ogólnie na stronę Dzban BS wrzucam “#SPONTANY”. Są to zwrotki po 16 wersów napisane spontanicznie razem z wideo - mówi Tematowi Kamil Jabłoński.

Pierwszy utwór Kamila powstał już w 2004 roku, ale swoją twórczość publikować w internecie zaczął 5 lat temu. Na koncie ma nagrania z innymi - m.in."Salvi erimus semita", gdzie gościnnie wystąpili też Arczi i Beton, albo “Nieufność” z Nyggasem i Pawlikiem GBK (prod. Grucha).

- To, co robię to jest czysta zajawka i nie mam żadnych planów dalszych związanych z tym. Nagrywam po prostu w wolnym czasie - podkreśla Kamil Jabłoński.

Wideo z https://www.facebook.com/DzbanBS/
Patryk Witczuk

dzban bs rap szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się