:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Dzieci na święta dostały… windę

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Są więc spotkania wigilijne w zakładach pracy, szkołach... Jak co roku właśnie przed świętami Bożego Narodzenia, Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy im. Jana Brzechwy przygotował w środę (21.12) przedstawienie, podczas którego popis umiejętności aktorskich dali wychowankowie ośrodka. Były baśnie Andersena oraz piosenki świąteczne i kolędy. Dzień na długo pozostanie w pamięci pracowników oraz wychowanków ośrodka nie tylko ze względu na przedstawienie. Dzieci pod choinkę dostały paczki ze słodyczami oraz... nową windę. Przy okazji środowego koncertu odbyła się uroczystość jej przekazania.

Dzieci na święta dostały… windę from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

- Dzięki takim udogodnieniom, jak winda, ośrodek będzie mógł przyjmować większą ilość dzieci do internatu. Nie będą oni musieli dojeżdżać kilometrami tylko ze względu na brak możliwości wejścia na piętro. To wielki krok dla naszej placówki - mówi nam Barbara Zasada, dyrektor ośrodka. 

Na zakończenie dzieci, tradycyjnie już, dzięki uprzejmości szczecineckich InterMarche oraz BricoMarche, otrzymały paczki  ze słodyczami, a wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na poczęstunek. 

Koszt budowy windy to 209 542,89 zł z czego 114 758,23 zł stanowi dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 

Dzieci na święta dostały… windę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com