:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Dzieci w Szczecinku kochają Małe Mi

Najmłodsza widownia w Szczecinku wyjątkowo mocno polubiła spektakle autorskiego teatru lalek Małe Mi. W tym roku mali widzowie mogli wziąć udział w zabawnych, pełnych muzyki i lalek przedstawieniach zarówno w sobotę, 22.07 podczas Pikniku Księżnej Jadwigi w Muzeum Regionalnym oraz podczas niedzielnego, 23.07 artpikniowego jarmarku, zorganizowanego na terenach „Ślusarni”.

Ten teatr nigdy nie zawodzi. Spektakle potrafią skupić uwagę i zaangażowanie najmłodszej i zarazem najbardziej wymagającej widowni przez długi czas, sprawiając, że maluchy niemal bez przerwy słuchają prezentowanej opowieści z otwartymi ze zdumienia oczami.
To właśnie wspomniany teatralny spektakl teatru Małe Mi przyciągnął całe rodziny podczas ostatniego dnia tegorocznego Art Pikniku. Tym razem młodzi widzowie mogli zobaczyć przygody niesfornego Tomka i jego zwierzęcej - aktorskiej trupy. Publiczność i tym razem bawiła się świetnie. Wartka akcja, unikalna scenografia, pięknie wykonane lalki, a do tego wierszyki, opowiastki czy muzyka grana i śpiewana na żywo – sprawiły, że przedstawienie oglądało się znakomicie. 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


małe mi szczecinek art piknik ślusarnia - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się