:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Dzień Dziecka i Dzień Mamy w Barwicach

7 czerwca na Orliku w Barwicach zorganizowany został Dzień Dziecka i Dzień Mamy. Młodzi zawodnicy Błoni rywalizowali w Mini Mistrzostwach Świata reprezentując państwa, które grają razem z Polską w grupie.

Mamy zagrały turniej w badmintona. W turnieju Mam, najlepsza okazała się para Pań Joanna Ćmoch i Małgorzata Kula, drugie miejsce zajęły Panie Aleksandra Zalewska i Anna Bilińska. Trzecie miejsc należało do Pani Aleksandry Kuśmierek w parze z Panią Magdaleną Bujak. Dodatkową nagrodą losowaną spośród wszystkich uczestniczek otrzymały Panie Dorota Madej i Justyna Ruzik. W Mini Mistrzostwach Świata w grupie starszej wyniki były następujące : I m-ce Japonia, II m-ce Polska, III m-ce Senegal, IV m-ce Kolumbia. W grupie młodszej: I m-ce Kolumbia, II m-ce Polska, III m-ce Japonia, IV m-ce Senegal. Także tak czy inaczej Polska awansowała w naszej zabawie do dalszych gier. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w Rosji. Podczas naszego świętowania nie zabrakło dobrej zabawy, usmiechu, malowania twarzy, puszczania baniek mydlanych, konkursu na celność w Foot Darcie a także wspaniałych pyszności i słodkości ;) Całość poprowadził trener Błoni Barwice oraz animator na Orliku Jacek Noga. Organizatorami byli Orlik, Błonie Barwice oraz OKiT. Sponsorami nagród i poczęstunku dla dzieci był Urząd Miejski w Barwicach. Nagrodę główną ( voucher na manicure hybrydowy) w Turnieju Badmintona Mam ufundowała Pani Dorota Madej, która prowadzi mobilny salon kosmetyczny „Sweet Nails”.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


barwice dzień dziecka i dzień mamy - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się