:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C całkowite zachmurzenie

Dzień Nauczyciela w Gimnazjum nr 1

   Święto nauczycieli obchodzono w Gimnazjum nr 1 wyjątkowo uroczyście.  14 października 2013r. odbyła się w naszej szkole akademia poświęcona pedagogom. Uroczystość była połączona z pasowaniem uczniów klas pierwszych na gimnazjalistów. Ten dzień uświetniła obecność gości zza granicy - uczestników realizowanego w Gimnazjum nr 1 programu Comenius.

   Nauczyciele, goście i uczniowie uczestniczyli w oficjalnej części akademii, podczas której wprowadzono sztandar szkoły, wysłuchano przemówienia pani dyrektor Beaty Ceglarz oraz nagrodzono brawami wyróżnionych nauczycieli. Pasowanie uczniów na gimnazjalistów odbyło się w podniosłej atmosferze. Uczniowie z powagą wygłaszali tekst ślubowania. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Młodzież przygotowała zabawny pokaz mody - stroje typowe dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów, wystąpiła również z programem kabaretowym. Oprawę muzyczną przygotował tradycyjnie zespół wokalno - instrumentalny ,, Tonacja"". Ciekawa dekoracja plastyczna stanowiła znakomite tło uroczystości. Program akademii był tak pomyślany, aby nauczyciele oraz uczniowie, m. in. z Hiszpanii, Czech, Niemiec i Francji mogli z zainteresowaniem uczestniczyć w przedsięwzięciu.

   Zadaniem nauczycieli jest rozwijanie umiejętności, kształcenie. Wyrażanie poczucia wdzięczności to ważna umiejętność. Młodzież z Gimnazjum nr 1 znakomicie tę lekcję odrobiła. (gminazjum1)

Dzień Nauczyciela w Gimnazjum nr 1 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com