:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Dziesiąta przegrana Darzboru

Wciąż bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej pozostają gracze Darzboru Szczecinek w rundzie jesiennej sezonu 2013/14 w IV lidze zachodniopomorskiej. W niedzielę (13 października) w X kolejce tych rozgrywek ulegli u siebie Gryfowi Kamień Pomorski 0:5 (0:2). 

Goście byli zespołem zdecydowanie lepszym i bezsprzecznie zasłużyli na wygraną. Wygrali może trochę za wysoko, bo miejscowi mieli też swoje szanse, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale nie zmienia to stanu rzeczy, ponieważ to właśnie goście trafiali do bramki, a gospodarze nie.

- Szkoda pierwszych 45 minut, bowiem mieliśmy okazje do strzelenia gola- mówił po meczu Tematowi trener Krzysztof Bernatek.- W drugiej połowie, a zwłaszcza wtedy, kiedy to już w 57 minucie po 2 żółtych kartkach boisko musiał opuścić Rubaszniak (na boisku przebywał 11 minut, gdyż wszedł dopiero w 46 minucie- dop. red.) gra się nam posypała. Pozostała ambitna walka i za to chciałbym chłopakom podziękować, ale samą ambicją meczów się nie wygrywa- dodał podłamany trener. 

 

Darzbór w niedzielę zagrał w składzie: Dykas – Jurjewicz, Kusiak, Kozanecki, Brodowicz, Szydlak (76. Sz. Góra), Bernatek (46. Rubaszniak), Siemaszko, M. Góra, Kaszczyc, Hałuszka. Widzów na trybunach - około 100. (zp)


Dziesiąta przegrana Darzboru komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com