:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C bezchmurnie

Dziewczynki ze Szczecinka wystąpiły w precastingu do programu "Mam Talent!"

Właśnie rozpoczęły się poszukiwania osób, które wezmą udział w 11. edycji programu “Mam Talent!”, emitowanego przez telewizję TVN. Jak się okazuje, swoich szans próbują także szczecinecczanki. W minioną niedzielę (13 maja) zawodniczki Akademii Fitness Sportowego w Szczecinku próbowały swoich sił w precastingu, który odbył się w hotelu “Mercure” Gdańsku - udział wzięły w nim setki osób.

Wspomniane zawodniczki, to 10-letnia Alicja Mrozik i 8-letnia Zuzanna Kubala. Zaprezentowały one choreografię fitness z trudnymi elementami akrobatycznymi i fitness. W następnym tygodniu, a dokładnie 23 maja, będzie wiadomo, czy dziewczynki przejdą dalej. Wtedy pojawi się lista osób, które dostały się do kolejnego etapu przesłuchań (wezmą w nim udział już jurorzy i kamery telewizji TVN).

- Już dziś trzymamy kciuki za ich udział w Mistrzostwach Polski w Fitness Dzieci, które odbędą się 26 i 27 maja w Poznaniu podczas targów fitness - ”Fit Expo 2018" - zdradza nam trenerka, Anna Guzik-Sobolewska, mistrzyni fitness.
Życzymy powodzenia!

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


precasting mam talent program tvn szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się