:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Dziewczyny grają w piłkę nożną

We wtorek (22 października) na boisku Orlik przy  Zespole Szkół Nr 1 im. KEN w Szczecinku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu  w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. W zmaganiach udział wzięło  5 drużyn, które w fazie eliminacji zostaly podzielone na dwie grupy: I grupa - I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety, Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcislawa IV, Zespół Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze; II grupa - Zespół Szkół Nr 6 im. St . Staszica, Zespół Szkół Nr 1 im. KEN. Czas gry w poszczególnych meczach wynosił 2x10 minut. 

W grupie I zanotowano następujące wyniki: I LO -  ZS nr2  3:0; ZS nr 2 - ZS Biały Bór 0:4; I Lo - ZS Biały Bór 0:3. W grupie II rozegrany został tylko jeden mecz, w którym ZS nr 6 pokonał ZS nr 1  2:0. W spotkaniach półfinałowych Zespół Szkół z Białego Boru dopiero w rzutach karnych 5:4 pokonał ZS nr 1, w normalnym czasie zanotowano remis 1:1. W drugim półfinale ILO uległo ZS nr 6  1:3. W decydujących spotkaniach o medale, w pojedynku o trzecia lokatę ZS nr 1 pokonał 1:0 I LO, a w meczu finałowym ZS Biały Bór ograł ZS nr 6  2:0. 

 

Zwycięska drużyna reprezentować będzie powiat szczecinecki w dalszych rozgrywkach. Statuetkę dla najlepszej zawodniczki wręczono Krystynie Rutkowskiej z drużyny zwyciężczyń. Zawody prowadziła nauczycielka w-f ZS nr 1, Kamila Chojnacka. W środę i czwartek (23-24 października) taki sam turniej na boisku przy ZS nr 5 rozegrają drużyny chłopców szkół ponadgimnazjalnych. (zp)


Dziewczyny grają w piłkę nożną komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com