:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

25°C lekkie zachmurzenie

Dziewczyny z Darzboru czwarte w Warszawie

W niedzielę (3.06) w Warszawie odbyły się zawody w Akrobatyce Sportowej ,"Zostań Akrobatą”. Szczecinek był reprezentowany przez zespół dziewcząt Akrobatycznego Klubu Sportowego ”Darzbór’’. W Turnieju rywalizowało ponad 150 zawodniczek i zawodników z 8 klubów.

W punktacji drużynowej AKS ”Darzbór’’Szczecinek uplasował się na 4. miejscu. W konkurencji dwójek dziewcząt kategorii wiekowej ,”YOUTH’, złoty medal wywalczył zespół w składzie: Zuzanna Karawajska i Maria Mrozicka. W klasie III w konkurencji dwójek  dziewcząt, srebrny medal zdobyły Maya Bartoszek i Liwia Stańczykowska. Medal brązowy w konkurencji trójek dziewcząt kategorii wiekowej ”YOUTH” wywalczyły Karolina Pietrzyk, Katarzyna Reimus i Maya Bartoszek. Początkujący zespół w konkurencji dwójek dziewcząt klasy III, uplasował się na IX pozycji (Martyna Łukaszczuk, Magdalena Hrycenko). W Turnieju rozegrano również konkurencje akrobatyczne klasy młodzik. W tej kategorii wiekowej debiutowały nasze zawodniczki. W konkurencji dwójek i trójek dziewcząt, do finałowej szóstki zakwalifikowały się zespoły w składzie: Liliana Kalembka, Oliwia Śmieszek, Gabriela Żołądź, Nikola Klaman, Amelia Franczak.

Już w niedzielę, 10 czerwca kolejny sportowy wyjazd, tym razem do Inowrocławia, w którym zostaną rozegrane Międzywojewódzkie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Fitness Dzieci. Będzie to kolejny sprawdzian dla trzech zawodniczek Darzboru przed najważniejszym wydarzeniem sportowym w tym roku - startem w Mistrzostwach Świata w Fitness Dzieci, które rozegrane zostaną w dniach 15.06 -17.06 w Bratysławie. Trenerką zawodniczek jest Wioletta Szydlak.