:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C bezchmurnie

Dziwne zjawisko w Szczecinku. OGR-y opanowały nasze miasto!

temat.net: archiwum, Dziwne zjawisko Szczecinku opanowały nasze miasto! - zdjęcie, fotografia

Dziś od naszych Czytelników otrzymaliśmy niepokojącą informację, że w różnych zakątkach naszego miasta, można spotkać spacerującą, nietypową grupę „ludzi”. Wyglądają inaczej, jednak w zachowaniu i mowie nie różnią się od typowego homo sapiens. Zapytani o gatunek z jakiego pochodzą, z uśmiechem na twarzy odpowiadają: "jesteśmy OGR-ami". Mówią, że najlepiej działają i żyją w stadzie. 

Ekipa spotkana w Szczecinku składa się z 40 osób. Nam, udało się spotkać kilku z nich. Według relacji, do naszego miasta przybyli w grudniu 2013 roku, jednak dopiero teraz zadomowili się na dobre. Są w różnym wieku, mają różne zainteresowania, ale łączy ich jedno - misja, którą muszą wypełnić zarówno w naszym malowniczym mieście, jak i poza jego granicami. Ich grono rozrasta się w zatrważająco szybkim tempie, są co raz bardziej odważni i zauważalni, a przywódcy watahy co raz częściej wybierają się w odległe podróże do innych miast w kraju, aby i tam zyskać sprzymierzeńców i szerzyć ideę, z jaką przybyli do naszego miasta. Plotki o nich krążą, że do perfekcji dążą! Cechą charakterystyczną Grupy są elementy odblaskowe umieszczone na kończynach górnych i dolnych. Stanowią one podstawę bezpieczeństwa i szansę przeżycia, odpowiednio barwiony ubiór, tak, aby odstraszyć wroga, a także kolorowy emblemat- symbol przynależności do stada. Dziś nie chcieli zdradzać o sobie więcej. Nasi tajni przekazali nam portret pamięciowy OGR-a. Najważniejsza informacja dla naszych mieszkańców - OGR-y to przyjaźnie nastawiona grupa, która swoją misję wykonuje bezinteresownie, a więc z ich strony nie grozi nam żadne niebezpieczeństwo!

Więcej – już jutro.

(ogłoszenie)


Dziwne zjawisko w Szczecinku. OGR-y opanowały nasze miasto! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się