:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Ekipa "Mechanika" czwartą drużyną w Polsce!

Ekipa unihokeistów ZS5

Szkoła ze Szczecinka odniosła duży sukces zajmując czwarte miejsce w Polsce, przegrywając tylko z takimi potęgami unihokeja jak Nowy Targ, Sanok i Łochów.

Jak informuje Anna Wisłocka-Bogdanowicz, wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku, w dniach 12 -14.05 w Elblągu odbywał się XXIV Festiwal Unihokeja o Puchar Bałtyku. W ramach festiwalu rozegrane zostały finały Mistrzostw Polski w kategorii szkół  ponadgimnazjalnych. Województwo zachodniopomorskie reprezentowała drużyna Zespołu Szkół Technicznych ze Szczecinka. 
Szkoła ze Szczecinka odniosła duży sukces zajmując czwarte miejsce w Polsce, przegrywając tylko z takimi potęgami unihokeja jak Nowy Targ, Sanok i Łochów. Drużyny te w swoich składach mają wielu reprezentantów Polski i nieporównywalnie lepsze warunki treningowe.
Drużyna Zespołu Szkół Technicznych wystąpiła w składzie:
Kuba Trojanowski, Łukasz Kubacki, Dawid Capar, Oskar Adaśko, Radek Adaśko, Bartek Andczak, Wojtek Kuźniarski, Kamil Roś. 
Trenerem drużyny jest Cezary Szpernalowski, nauczyciel wychowania fizycznego w ZST.

unihokej, zs5, - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-05-16 22:35:33

    I treningi są odbywane nawet bez band co jest smutne.. jednak starostwo twierdzi, że unihokej nie jest potrzebną dyscypliną sportu w naszym mieście...

  • Gość - niezalogowany 2017-05-17 11:30:01

    Połowa drużyny ze Storkowa!!Gratulacje!!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się