:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

#EkoSzczecinek na zimową nudę!

Dzieci i młodzież, #EkoSzczecinek zimową nudę! - zdjęcie, fotografia

Już za kilka dni rozpocznie się świąteczna przerwa od nauki. Prawdopodobnie wszyscy uczniowie czekali na ten moment już od wielu tygodni. Trudno się im z resztą dziwić. Wizja zbliżającego się odpoczynku, świątecznych prezentów oraz zaplanowanych spotkań z rodziną i przyjaciółmi, to coś, na co warto czekać.  Na wszystkich, których kalendarze pękają w szwach oraz tych, którzy nie ułożyli jeszcze planów na ostatnie dni 2016 roku czekać będzie także kadra szczecineckiego Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.

- Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zwiedzić naszej Placówki - mówi Radosław Wąs, dyrektor CEEiRJ. - W czasie tej krótkiej, świątecznej przerwy w nauce warto wybrać się na spacer po naszym świecie nauki i przyrody - jakże odmiennej od tej, która czeka w szkolnych ławach. Zapraszam oczywiście nie tylko uczniów, ale także ich rodziców i dziadków.

Na odwiedzających czekają sale tematyczne oraz zgromadzone w nich eksponaty edukacyjne, pozwalające lepiej poznać i zrozumieć otaczający nas świat i zachodzące w nim zjawiska. Dla najmłodszych - las i jego mieszkańcy, dla nieco starszych - woda, a dla ciekawskich - Odnawialne Źródła Energii. Na wszystkich, którzy zdecydują się wybrać do CEEiRJ czekają także okazałe akwaria i ich mieszkańcy, wśród których znajdziemy m.in.: węgorza, sieję, szczupaka, pstrąga oraz niesamowitego jesiotra, który powrócił do Szczecinka po wielu latach nieobecności. 

- Już dziś zapraszam wszystkich Państwa, na krótki spacer po salach i pracowniach Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. To doskonały pomysł na wspólny, rodzinny wypad w gronie najbliższych, przyjaciół, a także rewelacyjny sposób na zimową nudę.

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku będzie otwarte dla zwiedzających od 27 do 30 grudnia 2016 roku, w godzinach 9.00 - 15.00. Chcesz odwiedzić Placówkę w innym terminie? Zadzwoń: 94 712 88 00 i spytaj o dostępne możliwości.

Do zobaczenia!


#EkoSzczecinek na zimową nudę! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com