:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Emocjonująca gala Karate Kyokushin - za nami

W sobotni wieczór, 17 grudnia, w hali sportowej przy ulicy Jasnej ponownie byliśmy świadkami gali sportów walki. Tym razem była to IV gala Karate Kyokushin.

Na sam początek, jeszcze przed pierwszą walką, dzieci z wielofunkcyjnej placówki pomocy rodzinie w Szczecinku przy ulicy Wiatracznej otrzymały paczki z prezentami, a wyprowadzała je Ola Matys. Pozostałe dzieci przeszły widowiskowy trening. W zamian otrzymały upominki oraz certyfikaty.

Miejsce miały także pokaz: W. Pawłowicza i M. Chmury oraz senseia Wojciecha Hurki. Widzieliśmy niszczenie grubych płytek, także przypalonych ogniem, czy łamanie kija bejsbolowego jednym kopnięciem.

Przerywniki muzyczne wypełniał zespół “Prokop Band”.

Emocjonująca gala Karate Kyokushin - za nami from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

Wreszcie przeszliśmy do pierwszego pojedynku tego wieczoru. Naprzeciw siebie stanęli Łukasz Łuksza z Drawska Pomorskiego i Łukasz Głowiński z Białogardu. Po wyrównanej walce, lepszy okazał się być ten pierwszy. Potem widzieliśmy pokaz kata w wykonaniu Aleksandry Karpuk. Po nim miejsce miało wręczenie okolicznościowych pucharów i statuetek dla osób i instytucji, które przez te 20 lat istnienia Szczecineckiego Klubu Karate Kyokushin przyczyniły się do jego funkcjonowania i rozwoju. Widzieliśmy również pokaz kata w wykonaniu mistrzyni Europy, Eweliny Żuberek. Zawodniczka miała tego wieczoru stoczyć walkę, ale jej rywalka nie dotarła do Szczecinka.

W drugiej walce zmierzyli się Michał Bączyk (Koszalin) i Paweł Radczyc (Zielona Góra). Wygrał zawodnik z Koszalina. Ponownie zaprezentowała się publiczności uzdolniona akrobatka, wychowanka Darzboru, wychowanka Wioletty Szydlak, Karolina Pietrzyk. Trzecia walka to starcie Pawła Marusiaka (Szczecinek) z Jakubem Pawłowiczem (Złocieniec). Przez silny cios zwyciężył Pawłowicz. W ostatnim starciu, po wyrównanej walce, Damian Ślędka z Koszalina pokonał Krzysztofa Wojciechowskiego z Gdańska.

Patryk Witczuk


Emocjonująca gala Karate Kyokushin - za nami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com