:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Escape room dla pasjonatów zagadek

Ta właśnie od kilku lat podbija serca Polaków i pojawia się w coraz to nowych miejscach, oferujących dostęp do szeroko rozumianej rozrywki. Jej nowoczesna forma i duża atrakcyjność przyciąga zainteresowanie nie tylko prawdziwych pasjonatów gier komputerowych, ale także i tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nowych wyzwaniach. Takimi z pewnością okaże się rozwiązywanie zadań i zagadek oraz rozszyfrowywanie wskazówek. Co ważne, wszystko odbywa się w kameralnym otoczeniu zamkniętego pomieszczenia, a którego trzeba się wydostać…

Poziom ekscytacji stale wzrasta

W głębi każdego człowieka tkwi potrzeba dobrej zabawy, korzystania z życia w pełnym tego słowa znaczeniu oraz chęć odkrywania w sobie nowych możliwości. Ciekawa formuła gier escape room idealnie wpasowuje się w potrzeby współczesnych klientów, którzy nie tylko chcą się dobrze bawić – oni pragną się bawić wyśmienicie.

Krótki rys historyczny

Escape room to gry oparte na konstruowaniu pokojów zagadek, z których trzeba się wydostać w określonym czasie. Z reguły biorą w nich udział zespoły złożone z kilku osób – od 2 do 5. Nie zawsze jednak było właśnie tak, jak teraz. Za początek istnienia formuły escape room uznaje się rok 1988, kiedy w oparciu o tekst pojawiający się na ekranie komputera, gracz musiał wydostać się ze szczegółowo opisanego pomieszczenia. Wówczas robił to online, nie przenosząc gry do własnej rzeczywistości. Także kilka lat później w grze oprócz komputera wykorzystywał podłączoną do niego myszkę. Dopiero kilka ostatnich lat wprowadziło na polski rynek rozrywkę na wysokim poziomie, całkiem realną. Dziś gracze zamykani są w rzeczywistych pomieszczeniach, a ich głównym zadaniem pozostaje wydostanie się z nich. Za sukces uznaje się rozwiązanie zadań w ściśle określonym czasie.

Zespołowa zabawa smakuje najlepiej

Współcześnie w każdym niemal mieście wybierać można spośród różnorodnych form rozrywki opartej na formule escape room. Zainteresowanie nowoczesną rozrywką nieustannie rośnie. Klienci mogą wybierać pokoje o rozmaitym poziomie trudności, dostosowując ostateczny wybór do indywidualnych preferencji i możliwości. Za każdym razem zyskują dostęp do możliwości przeżycia niesamowitej przygody, wielopłaszczyznowo wzbogacającej ich osobowość. To jest obecnie w cenie i modzie – warto poznać tajniki formuły escape room na własnej skórze.

Artykuł poleca Fear Escape Poznań

Escape room dla pasjonatów zagadek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com