:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Fałszował, wyłudzał i sprzedawał

temat.net: archiwum, Fałszował wyłudzał sprzedawał - zdjęcie, fotografia

Fałszował, wyłudzał i sprzedawał

Nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu Marcinowi R., mieszkańcowi Szczecinka bez stałego miejsca zamieszkania, który przedstawiając sfałszowane dokumenty, wyłudził 6 telefonów komórkowych. "Fałszerz" został zatrzymany przez szczecineckich policjantów.
    - Mężczyzna w kilku salonach telefonii komórkowej przedstawił sfałszowane rachunki, umowę o pracę, wydruki z konta bankowego. Dokumenty prawdopodobnie "wyrabiał" na swoim komputerze - mówi "Tematowi" sierż. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku.
    - Na podstawie sfałszowanych dokumentów wprowadzał w błąd pracowników salonów operatorów komórkowych. Wszystko to w celu podpisania z nim umowy. Mężczyzna usłyszał już zarzut wyłudzenia dwóch aparatów marki LG i Samsung o wartości 2366 zł. Policjanci z Wydziału ds. Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją prowadzą czynności mające na celu oszacowanie strat w związku z wyłudzeniem pozostałych 4 telefonów. W najbliższym czasie mężczyzna prawdopodobnie usłyszy kolejne zarzuty. Oszust wyłudzone telefony sprzedawał w komisach na terenie Szczecinka.
    Jak nam powiedziała pani rzecznik, to przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 8 lat. (sw)

Fałszował, wyłudzał i sprzedawał komentarze opinie

  • aleksandra86 - niezalogowany 2013-10-09 22:41:25

    i to az osiem lat,no wiadomo,w polsce to jest tak ze im mniejsze przestepstwo tym tym wieksza kara,za 6 telefonów osiem lat,zabojstwo ze trzy lata,serek z biedronki jak sie ukradnie to tez ohoho z 8 lat sie dostanie,przejdziesz nie po pasach to tez mandat taki ci wlepią ze hej,ale jak juz jest ktoa jakis tam wysoko na stoleczku i robi machlojki na wieksza skale i oszukuje ludzi dla pieniedzy czy to jakas instytucja czu jakis urzad itd to juz kary zadnej za to nie poniesie eh,mafia za mafią itd

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com