Ferie z SAPiKiem. W tym roku zapisy mają minąć spokojnie


Temat Szczecinecki
08/01/2019

Dzieci i młodzież Szczecinek - gmina Szczecinek - miasto powiat Szczecinecki
  • 28STY

    Kiedy: , godzina: 09:00
    Gdzie: Ferie z SAPiK

Od 28 stycznia do 10 lutego potrwają w tym roku ferie zimowe w województwie zachodniopomorskim. Dla uczniów to dodatkowy, po feriach świątecznych, okres wypoczynku. W Szczecinku w szkołach podstawowych trwać będą półkolonie, a na pierwszych 125 osób czekać będą - jak co roku - niezwykle atrakcyjne “Ferie z SAPiKiem i OSiRem”.

Właśnie ta forma zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży cieszy się od lat wielką popularnością. Na tyle dużą, że rokrocznie podczas zapisów, na których trzeba zjawić się osobiście, tworzy się lista kolejkowa. Potem i tak z reguły dochodzi do nieporozumień wśród rodziców, a całość zapisów przebiega raczej mało harmonijnie i transparentnie. Nic dziwnego, skoro za kilkadziesiąt złotych wpisowego można zagwarantować swoim pociechom dwutygodniowe ferie na naprawdę wysokim poziomie. W tym roku formuła zapisu wreszcie ma się zmienić.

  • Zapisy w tym roku będą się odbywały w formie elektronicznej - mówi Tematowi Bogumiła Zastawna z Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. - Ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać do połowy miesiąca.

Formularz zapisowy ma być dostępny przez stronę SAPiK.pl. 14 stycznia o 9.00 uruchomiony ma zostać na niej specjalny formularz zgłoszeniowy. W tym roku na dzieci czekać będą między innymi zajęcia z robotyki, wycieczki na kręgle i do papugarni w Koszalinie, do Szymbarku oraz do palmiarni w Poznaniu. Cena ferii to 80 zł. 
foto: archiwum

 
ferie sapik osir szczecinek zapisy uczniowie - komentarze opinie (3)

gość
09/01/2019

O tak! Miną spokojnie, zwłaszcza paniom z agencji. Poza ich spokojem nic się nie zmieni. Ustawka, jak zawsze. Są miejsca dla dzieci znajomych, a dla motłochu - nic. Teraz przynajmniej panie będą miały spokój i nikomu nie będą musiały się tłumaczyć, że znów te same dzieciaki będą.

gość
09/01/2019

Zawsze będą niezadowoleni. Jak byś nie dogodził znajdzie się zawsze "ktoś" komu uwiera "coś".

gość
09/01/2019

Zawsze będą niezadowoleni. Jak byś nie dogodził znajdzie się zawsze "ktoś" komu uwiera "coś".
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Dzieci i młodzież


TOP 5

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie więcej

wróć

pełna wersja portalu