:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Festiwal koloru i baniek mydlanych w Szczecinku w ramach Dnia Dziecka!

Kiedy: 2018-06-02 , godzina: 12:00 | Gdzie: Tereny OSiR, ul. Piłsudskiego

Festiwal koloru i baniek mydlanych w Szczecinku w ramach Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka coraz bliżej. Z okazji tego święta, wrażeń nie zabraknie także w naszym mieście. Już w sobotę, 2 czerwca, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy na terenie OSiR przy ulicy Piłsudskiego. Na wszystkich będą czekały przeróżne atrakcje, gry i zabawy.

Już od godziny 12.00 dla dzieci będzie dostępny mega park urządzeń dmuchanych, a imprezę uświetni pokaz i warsztaty żonglerki, festiwal baniek mydlanych, a nawet niezwykle efektowny i popularny na całym świecie festiwal koloru! Dobra zabawa gwarantowana. Nie zabraknie także stanowisk z paintballem laserowym i grami komputerowymi.
Dodatkowo, dzieci będą mogły pomalować sobie twarze, zaplatać kolorowe warkoczyki czy pobawić się klockami.

To nie koniec. Szczecinecka Grupa Motocyklowa zaprezentuje i udostępni swoje jednoślady do emocjonujących przejażdżek. Każdy też będzie mógł otrzymać pamiątkowe zdjęcie z fotobudki. Dodatkowo dla wszystkich będą przygotowane liczne stoiska tematyczne oraz punkty gastronomii gdzie będzie można nabyć zarówno tęczową watę cukrową oraz pyszne lody, sorbety i nie tylko.

Słowem: dla każdego znajdzie się coś ciekawego. A pobawić będą się mogły tego dnia nie tylko dzieci.

festiwal koloru festiwal baniek mydlanych dzień dziecka - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-02 18:53:50

    Do której czynne

Dodajesz jako: Zaloguj się