:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Fiatem pandą leciała 113 km/h przez Marcelin

Policja, Fiatem pandą leciała przez Marcelin - zdjęcie, fotografia

Jak informuje szczecinecka policja, kierująca osobowym fiatem straciła prawo jazdy na trzy miesiące za niedostosowanie prędkości jazdy do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość o 63 km/h.

W piątek policjant z Ogniwa Ruchu Drogowego szczecineckiej komendy zatrzymał do kontroli drogowej na trasie Szczecinek – Marcelin, 24-letnią kierującą osobowym pojazdem marki Fiat Panda. Mieszkanka Szczecinka w terenie zabudowanym jechała z prędkością 113 km/h.          

Kierująca najwyraźniej zapomniała, że według obowiązujących przepisów, kiedy na obszarze zabudowanym dopuszczalna prędkość przekroczona zostanie o więcej niż 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na trzy miesiące - czytamy w policyjnej informacji.

Kobieta zgodnie z przepisami została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych i otrzymała 10 punktów karnych. W związku z przekroczeniem prędkości o 63 km/h kierującej zatrzymano prawo jazdy.

 

foto: Wikipedia

Fiatem pandą leciała 113 km/h przez Marcelin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com