:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Finał Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej - ponownie w Szczecinku!

Kiedy: 2017-11-18 , godzina: 18:00 | Gdzie: CK Zamek, Szczecinek

Finał Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej - ponownie w Szczecinku!

Po raz kolejny w naszym mieście odbędzie się uroczysta gala finałowa Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej!

Konkurs mający zasięg ogólnopolski, skierowany jest do fotografów amatorów, jak i profesjonalistów. Pierwsza edycja miała miejsce w 2014 roku. Pierwsze edycje miały miejsce w Krakowie, ubiegłoroczna edycja natomiast po raz pierwszy gościła nad Trzesieckiem. Do Szczecinka zjechali fotografowie z całego kraju, a zgłoszonych zostało ponad 2000 zdjęć, co było rekordem konkursu.

Oprócz głównych kategorii, są także dwie dodatkowe nagrody - dla zawodowców nagroda Lotto Ekstraklasa, zaś dla amatorów: w kategoriach Miasta Szczecinek, a także PZKosz, PZPN i ZPRP). Nie zabraknie także Grand Prix.

Organizatorzy i jury - w składzie Tomasz Markowski (Przegląd Sportowy, przewodniczący), Christian Walgram (GEPA), Czarek Sokołowski (AP), Paweł Sławski (Grupa Onet – RAS Polska), Jarosław Arczewski (Przegląd Sportowy), Jerzy Kleszcz (Przegląd Sportowy), Jacek Bonecki (FUJIFILM) i Iwona Aleksandrowicz (Miasto Szczecinek) - na zdjęcia czekają dokładnie do 15 października, każda osoba może zgłosić maksymalnie pięć zdjęć pojedynczych i trzy serie zdjęć, przy czym w serii nie może być to mniej niż trzy fotografie (fotoreportaż, dokument, portrety).

Już wiadomo, kiedy miejsce będzie miała uroczysta gala finałowa, na której poznamy laureatów. Finał w Centrum Konferencyjnym Zamek już w sobotę 18 listopada. Nagrodzone zdjęcia zostaną przedstawione na specjalnej wystawie, którą będzie można obejrzeć już po samej gali. Najlepsi otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe, a na fotografów-amatorów czeka także udział w warsztatach fotografii sportowej.

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


polski konkurs fotografii sportowej szczecinek gala finał - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 21:22:45

    Gdzie można przesłać zdjęcia na ten konkurs

  • Patryk Witczuk 2017-10-05 10:18:39

    Na stronie Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej ;)

  • gość 2017-10-07 13:38:11

    Ja tam licze na foty naszych gigantów Ryszarda Bańke, Sławomira Włodarczyka czy Mirosława Korkusa. A co niech ludzie wiedzą, że talenty bez względu na wiek i pochodzenie też są w Szczecinku.

Dodajesz jako: Zaloguj się