:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Fotografik ze Szczecinka i projekt „Swój Obcy”. Iwona Aleksandrowicz liczy na głosy!

Fotografik ze Szczecinka i projekt „Swój Obcy”. Iwona Aleksandrowicz liczy na głosy!

Uznana i nagradzana artystka – fotografik ze Szczecinka, Iwona Aleksandrowicz zakwalifikowała się do programu „Społecznik” Marszałka Zachodniopomorskiego. Obecnie trwa kolejny etap programu, jakim jest głosowanie obywatelskie. Każdy głos się liczy.

Zachęcamy do głosowania (projekt znajduje się na 25. miejscu od dołu listy, pod numerem 6/R//II/2018 i nazwą: Projekt fotograficzny Swój Obcy) oraz udostępniania linku znajomym: https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

Głosowanie trwa do 20  lipca, więc mamy jeszcze tylko 2 dni. Pomóżmy wygrać mieszkance naszego miasta, to także pozytywna promocja Szczecinka!

- Przeprowadzałam się w swoim życiu 5 razy. Zmieniałam miasta i kraje - mówi Iwona Aleksandrowicz. - Za każdym razem zaczynałam życie od nowa, poznawałam nowe miejsca i nowych ludzi. W jednych było łatwiej. W innych gorzej. Czasem trudniej było zaaklimatyzować się w Polsce, w nowym mieście, gdzie społeczność jest potwornie zamknięta na innych/nowych/obcych, niż zagranicą.
Czasem swoi mogą być bardziej obcy a obcy bardziej swojscy…
W ostatnim czasie poznałam paru wspaniałych obcokrajowców, którzy zdecydowali się rozpocząć swoje życie w Szczecinku i okolicach. I to oni zainspirowali mnie do powstania niniejszego projektu - podkreśla autorka zdjęć. 
 

Więcej na stronie IwonaAleksandrowicz.com

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


swój obcy iwona aleksandrowicz fotografia - komentarze opinie

 • gość 2018-07-18 13:55:17

  Błagam. Lewacka propaganda multi-kulti realizowana przez osobę, która delikatnie mówiąc ma z czego żyć. Dzieci niepełnosprawne ze świetlicy środowiskowej nie dostana pieniędzy, a taki projekt przejdzie. I to jest właśnie budżet obywatelski województwa realizowany przez Platformę!

 • gość 2018-07-18 17:19:10

  Przeszukałem listę dwa razy i nie znalazłem tam żadnej świetlicy środowiskowej, tak więc po co kłamać? Zobaczyłeś chociaż jakie tam są "projekty", oddałeś głos na jakiś "nie lewacki"? Twój głos też się liczy, nawet tylko po to abyś mógł zrobić na złość w/w Pani.

 • gość 2018-07-18 19:17:31

  A są projekty związane z czystym powietrzem, którym pragnę oddychać jak otwieram okno? Kolejna święta krowa w mieście. Wystarczy, że Suchowiejko namawia do głosowanie na SWÓJ OBCY na fb... Fundusze unijne są na cele społeczne...

 • gość 2018-07-19 07:09:17

  Nie ma budżetu obywatelskiego - źle bo PO się nie zgadza Jest BO "gdzie indziej" -źle bo lewacy zgłaszają projekty Jak widać żaden BO ludziom niepotrzebny, tylko widać, że nie ten co trzeba dzieli kasę :D

Dodajesz jako: Zaloguj się