:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Gabriel Łosiewicz wygrywa w Łodzi turniej tenisowy

Gabriel Łosiewicz wygrywa w Łodzi turniej tenisowy

W dniach 03.08 – 06.08.2018r. na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików o puchar braci Tadeusza i Wojciecha Nowickich. W turnieju wzięło udział 32 zawodników, którzy reprezentowali kluby z Andrychowa, Bydgoszczy, Bytomia, Kalisza, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Puszczykowa, Poznania, Warszawy, Szczawna Zdroju, Radzionkowa, Szczecinka i Żyrardowa.

Bardzo dobrze zaprezentował się w tym turnieju Gabryś Łosiewicz Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe wygrywając rywalizację w grze pojedynczej. I tak w drugiej rundzie pokonał Piotra Czaczkowskiego KT Matuszewski Stawiguda 6:3; 7:5, w ćwierćfinale Jakuba Gogulskiego Olimpia Poznań 6:1; 6:3, w półfinale Damiana Piekarza KT Warszawianka Warszawa 6:4; 6:2 i w finale Adama Majchrzaka MKS Andrychów 6:1; ret. Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Rywalizacja na kortach zacięta - długie wymiany i zaskakujące zwroty sytuacji - walka do ostatniego punktu.

tenis ziemny turniej łódź - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się