:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Gołoledź na wszystkie sposoby

Wypadki drogowe , Gołoledź wszystkie sposoby - zdjęcie, fotografia

Zablokowane przez samochody ciężarowe drogi, leżące w rowach auta osobwe. Tak wygląda sobotni poranek na wszystkich drogach. Zgodnie z ostrzeżeniami synoptyków i służb drogowych, wskutek opadów deszczu i niskich temperatur, nawierzchnia jezdni przypomina lodowisko. Od samego rana mają miejsce poważne zdarzenia i utrudnienia w ruchu. W Śmiadowie, na drodze w stronę Łubowa ciężarówki nie mogły podjechać pod strome wzniesienie i długi czas blokowały wjazd. Tradycyjnie zablokowane są całe Barwice - oblodzone, długie wzniesienie ulicy 1000-Lecia spowodowało zatrzymanie ciężkiego ruchu.

Na wylocie z Wierzchowa na ostrym zakręcie solidnie dachowało audi, prowadzone przez mieszkankę naszego powiatu. Na całe szczęście, na wypadek natknął się przejeżdający akurat ratownik medyczny, który udzielił pierwszej pomocy. Prowadząca nie ucierpiała.

Gołoledź na wszystkie sposoby. Audi w rowie niedaleko Wierzchowa from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

Prawdziwe piruety kręcą na chodnikach miasta mieszkańcy Szczecinka. Z powodu kompletnego oblodzenia starają się chodzić posypanymi już solą ulicami.

Ślisko w mieście from temat.szczecinecki on Vimeo.


Gołoledź na wszystkie sposoby komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com