:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Gość Radia Szczecinek: Rafał Staniszewski. Prosto z Ekwadoru! [posłuchaj]

Gość Radia Szczecinek: Rafał Staniszewski. Prosto z Ekwadoru!

Wielka podróż dookoła świata trwa! Rafał Staniszewski, pomysłodawca i organizator Art Pikniku wyjechał ze Szczecinka tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Kierunek? Ameryka Południowa. Właśnie tam kilka miesięcy wcześniej zakończył kolejny etap swojej podróży, którą przemierzał na swoim wieloletnim motocyklu, Pani Europie. Tam również czekali na niego jego towarzysze – pochodzący ze Szczecinka Ananta Mroziński oraz napotkana po drodze podróżniczka, pani Krystyna, również pochodząca ze Szczecinka. 


Plany szczecineckich podróżników są ambitne. Chcą na własną rękę odkryć jak najwięcej południowoamerykańskich miast, miasteczek i zakątków, przemierzyć choć jeden z odcinków szlaków wiodących przez Amazońską Dżunglę, by ostatecznie dotrzeć do Meksyku i wyruszyć w dalszą drogę. Jak sami przekonują, to wyprawa ich życia. „wyprawa w stronę słońca”. Podróż może byłaby dłuższa i śmielsza, gdyby nie kolejna edycja szczecineckiego Art Pikniku, na którą trzeba wrócić do Szczecinka. Powrót początkowo planowany był na początek kwietnia, ale plany szybko uległy zmiany i Rafał zapewnia, że wróci nieco później, pod koniec tego miesiąca.
Gdzie obecnie przebywają mieszkańcy Szczecinka i jakie przygody są już za nimi? Jak wyjawił nam Rafał Staniszewski, Ameryka Południowa wciąż wszystkich zaskakuje. Zarówno pogodą, przyrodą, jak i napotkanymi ludźmi, którzy jak dotąd okazywali się bardzo pozytywnie nastawieni do szczecineckich podróżników. 
    Jakie plany mają odkrywający Amerykę Południową mieszkańcy Szczecinka? Odpowiedź na to pytanie padnie z pewnością w przepełnionej latynoamerykańskimi dźwiękami audycji w Radiu Szczecinek, w której gościem specjalnym będzie przebywający właśnie w Ekwadorze Rafał Staniszewski. Zapraszamy w sobotę o godz. 10.00. Powtórka w niedzielę o 10.00. 

Dziękujemy, że jak zawsze byliście z nami! Pełny zapis audycji:

Na tej stronie posłuchasz radia, podzielisz się opinią, prześlesz pozdrowienia!: https://szczecinek.com/radio (dodaj do ulubionych!)

Radia słuchaj na TuneIn
tunein.com/radio/Radio-Szczecinek-s298204/

Słuchaj w swoim odtwarzaczu!
http://stream.radiojar.com/08mfsvahhvduv.pls

NOWA aplikacja na Androida! Wycofaliśmy poprzednią aplikację, dzięki której mogliście słuchać Radia Szczecinek. Prosimy o jej usuwanie - nie dostarcza już sygnału radiaW sklepie Google Play jest już dostępna całkiem nowa, 100% stabilna i bezpieczna, gwarantująca b. dobre działanie i jakość dźwięku. Polecamy! 

 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


radio szczecinek rafał staniszewski ekwador gość - komentarze opinie

  • Arek - niezalogowany 2018-02-10 17:08:55

    A do Peru miał też "ktoś" jechać ze Szczecinka i się z nimi spotkać, coś wiadomo? :) Nawet artykuł był....

Dodajesz jako: Zaloguj się