:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Gość Radia Szczecinek: Jola Szadkowska (posłuchaj)

Gość Radia Szczecinek: Jola Szadkowska

W Szczecinku nie brakuje osób wyróżniających się, o których warto mówić. Na pewno należy do nich druhna Jola Szadkowska z 13 Czarny Szczepu im. Zawiszy Czarnego w Szczecinku, sprawująca opiekę nad gromadą najmłodszych zuchów Czarnych Łazików.

Z naszym gościem rozmawiamy o pasji oraz o sposobie na życie, jakim jest bycie pedagogiem, wychowawcą i harcerzem. Przy okazji, zastanawiamy się, czy w obecnych czasach rodzice są zbyt opiekuńczy, a może jest zupełnie odwrotnie i to dzieci są mniej zaradne niż kiedyś. Jola Szadkowska przekonuje również, dlaczego harcerstwo pomaga w wychowaniu i co uczestnictwo w zbiórkach i rajdach może zmienić w życiu młodego człowieka. Zapraszamy na godzinną audycję z Jolą Szadkowską w Radiu Szczecinek. Sobota, godzina 10.00. Powtórka w niedzielę o tej samej godzinie.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Pełny zapis audycji

Na tej stronie posłuchasz radia, podzielisz się opinią, prześlesz pozdrowienia!: https://szczecinek.com/radio (dodaj do ulubionych!)

Radia słuchaj na TuneIn
tunein.com/radio/Radio-Szczecinek-s298204/ 
(aplikacja TuneIn także do pobrania w Google Play i AppStore)

Słuchaj w swoim odtwarzaczu!
http://stream.radiojar.com/08mfsvahhvduv.pls

gość radio szczecinek jola szadkowska - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się