:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Gość Radia Szczecinek: Adrian Dębicki (posłuchaj)

Gość Radia Szczecinek: Adrian Dębicki (posłuchaj)

Adam Giedrys, szczecinecki krawiec – astronom to postać, którą wciąż warto odkrywać i o której wciąż warto mówić. To także osobistość, która nadal, tak samo jak za życia, przyciąga i fascynuje młodych ludzi. Dowodem tego jest pasja Adriana Dębickiego, wywodzącego się ze Szczecinka studenta historii UAM w Poznaniu.

W tych dniach Adrian Dębicki wydał debiutancką książkę, opartą na swojej pracy licencjackiej, w całości poświęconą sylwetce Adama Giedrysa. 
Książkę zatytułowaną „Adam Giedrys. Medialna historia krawca astronoma” niedługo będzie można nabyć zarówno w siedzibie SAPiK-u, jak i w Muzeum Regionalnym w Szczecinku. Tymczasem jej autor Adrian Dębicki gościł w Radiu Szczecinek. Rozmowę m.in. o tym, co odkrył na temat Adama Giedrysa podczas swoich studiów i czego od szczecineckiego astronoma wciąż mogą się nauczyć młodzi, ale nie tylko, ludzie, będzie można usłyszeć w sobotniej (14.04) audycji o godzinie 10.00. Powtórka w niedzielę o tej samej porze. Zapraszamy!

Na tej stronie posłuchasz radia, podzielisz się opinią, prześlesz pozdrowienia!: https://szczecinek.com/radio (dodaj do ulubionych!)
Radia słuchaj na TuneIn
tunein.com/radio/Radio-Szczecinek-s298204/ 
(aplikacja TuneIn także do pobrania w Google Play i AppStore, znajdź tam nasze radio i dodaj do ulubionych!)
Słuchaj w swoim odtwarzaczu (wysoka jakość)!
http://stream.radiojar.com/08mfsvahhvduv.pls


adrian dębicki adam giedrys książka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się