:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Goście Gromu z różnym szczęściem

Przez dwa dni, 21 i 22 stycznia, w hali sportowej w Turowie, Gryf Turowa podejmował drużyny Kusy Wilki Morskie Szczecin oraz Gryfa Goleniów.

Mecz z drużyną Kusy Wilki Morskie Szczecin w Turowie, miał niewiele lepszy… ale lepszy przebieg dla GROMu, niż spotkanie sprzed miesiąca w Szczecinie - opisuje trener, Marcin Gurtatowski. -Podopieczne tym razem mocno skoncentrowane rozpoczęły mecz. Przez pierwsze pięć minut nie straciły kosza i pierwszą kwartę wygrały 9:5. Niestety w kolejnych dwóch odsłonach zdobywamy po cztery punkty, w czwartej kwarcie nieznacznie przełamujemy swoją niemoc. Dwie dobre kwarty w wykonaniu zespołu młodziczek to za mało aby wygrać z silnym zespołem prowadzonym przez Roberta Steciuka.

Cały zespół wykazał wolę walki, jednak w ataku brakowało zdecydowania w grze 1:1 i kończenia wypracowanych – pewnych akcji rzutowych.

Naszą niepewność za to skutecznie w kontratakach na punkty zamieniał Szczecin i w takich sposób budował przewagę w 2 i 3 kwarcie meczu.

GKS GROM Turowo  27 : 63  MKS KUSY WILKI MORSKIE Szczecin

(9:5; 4:23; 4:19; 10:16)

Dla GROMu:  Zelmanowska Alicja 9, Bogdanowicz Kamila 4, Nocek Julia 4, Tiede Narina 2, Tomaszewska Eliza 2, Kowalik Joanna 2, Komorska Izabela 2, Sławińska Martyna 2, Sobolczyk Martyna, Sobolczyk Julia, Maciukiewicz Adrianna 0.

Podopieczne Marcina Gurtatowskiego w drugim – niedzielnym spotkaniu – podejmowały zespół z Goleniowa. Pomimo, że przeciwnik znacznie słabiej prezentował się w obronie i ataku niż sobotni rywal ze Szczecina, to nasz zespół podejmował wiele decyzji rzutowych, które zamieniał na punkty po zespołowej grze.

GKS GROM Turowo  116 : 6  KK GRYF Goleniów

(24:4; 29:1; 31:0; 32:1)

Dla GROMu:  Zelmanowska Alicja 26, Komorska Izabela 18, Bogdanowicz Kamila 16, Nocek Julia 12, Tomaszewska Eliza 9, Sobolczyk Martyna 8, Tiede Narina 8, Kowalik Joanna 7, Maciukiewicz Adrianna 6, Sławińska Martyna 6, Sobolczyk Julia 0.

Goście Gromu z różnym szczęściem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com