:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Gościnne "występy" warszawiaków w Szczecinku: 216 kaw w bagażniku

Policja, Gościnne

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku,104 opakowania różnego rodzaju kaw, 3 opakowania modyfikowanego mleka i kilkanaście artykułów kosmetycznych o wartości 2 635 zł to tylko część ustalonych rzeczy pochodzących z kradzieży, które odzyskali policjanci ze Szczecinka.

W piątek oficer szczecineckiej jednostki został powiadomiony o kradzieży kilkunastu opakowań kaw znanych marek na terenie jednego z dyskontów w Szczecinku. Policjanci szybko ustalili rysopisy 3 młodych mężczyzn i warszawską rejestrację pojazdu, którym się poruszali. Informacja przekazana wszystkim patrolom policji przyniosła pozytywny skutek.

Policjanci z patrolu ruchu drogowego rozpoznali przejeżdżający pojazd marki Opel Vectra. Zatrzymali go do kontroli po krótkim pościgu. W środku podróżowało trzech poszukiwanych mężczyzn, za to w bagażniku czekała już niespodzianka: kilkaset przedmiotów pochodzących z przestępstwa. W sumie zabezpieczono 216 opakowań kaw, 26 opakowań mleka modyfikowanego i 2 szt. odplamiacza w proszku.

Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Zatrzymani sprawcy w wieku od 21 do 24 lat, to mieszkańcy Warszawy, którzy dokonywali zaplanowanych kradzieży w różnych miejscach.

W wyniku dalszych czynności udało ustalić się straty w dwóch dyskontach na terenie Szczecinka, które odwiedzili zatrzymani mężczyźni i w jednym na terenie Białego Boru. Śledczy ustalają kolejne miejsca, które: "odwiedzili" "pasjonaci kawy" z Warszawy.

W sobotę całej trójce przedstawiono zarzut kradzieży za co grozi im teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Gościnne "występy" warszawiaków w Szczecinku: 216 kaw w bagażniku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com