:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C umiarkowane opady deszczu

GP Koszalina: A. Biedziuk drugi

Na przedostatni dzień roku organizatorzy wybrali organizację tradycyjnego turnieju noworocznego w tenisie stołowym, który był jednocześnie czwartą, finałową eliminacją Grand Prix Koszalina 2016. Szczecinecki pingpongista Antoni Biedziuk, który był liderem klasyfikacji generalnej rywalizował w najliczniejszej kategorii Open amatorów, gdzie uplasował się na trzeciej pozycji. Niestety okazało się to zbyt mało by obronić swoją pozycję i po raz pierwszy od pięciu lat musiał uznać wyższość innego zawodnika - Rafała Meggera (Chojnice), który minimalnie okazał się lepszy. Trzecią lokatę zajął rownież chojniczanin - Mateusz Żychliński.

- Turniej z założenia miał być turniejem normalnym jak zwykle, lecz w rzeczywistości okazał się turniejem nocnym - mówi A. Biedziuk. Swój pierwszy pojedynek rozegrałem po przesiedzeniu na ławce ok. 4 godzin, który niestety przegrałem, ostatni zaś około północy. Zwycięstwa w kolejnych sześciu meczach pozwoliły mi niestety na zajęcie tylko trzeciego miejsca, co spowodowało utratę pozycji lidera. Swoje trofeum chciałbym zadedykować swojej pierwszej wnuczce, która przyszła na świat 29 grudnia.


GP Koszalina: A. Biedziuk drugi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com