:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

GP Szczecinka: Kamil Kiljanek i Antoni Biedziuk ponownie najlepsi

Zakończył się drugi etap Grand Prix Szczecinka 2018 w tenisie stołowym. W niedzielę zawodnicy walczyli o cenne punkty do rankingu i jak najlepszą pozycję wyjściową przed kolejnymi zawodami. Tym razem nie odnotowaliśmy niespodziewanych roztrzygnięć i w większości pojedynków obronną ręką wychodzili faworyci. W kategorii Open skład finału był identyczny jak przed dwoma tygodniami, gdzie spotkali się Kamil Kiljanek oraz Adam Radziński. Kamil reprezentujący na codzień barwy drugoligowego "Chemika"


Police, potwierdził swoją dobrą dyspozycję i ponownie okazał się lepszy. Następne lokaty zajęli: Patryk Lewandowski, Mariusz Radziński, Sylwia Purlis oraz Radosław Serowski.
Również w kategorii + 50 w finale spotkali się Ci sami tenisiści, co ostatnio: Antoni Biedziuk oraz Andrzej Krawczyk. Ponownie zwyciężył Biedziuk umacniając się na pozycji lidera. Kolejne miejsca zajęli: Emil Barnaś, Andrzej Mysłowski, Zbigniew Brach oraz Jerzy Bodnar.
Po dwóch turniejach ranking wygląda następująco:
Kat. Open:
1. Kamil Kiljanek - 200 pkt
2. Adam Radziński - 180 pkt
3. Sylwia Purlis oraz Patryk Lewandowski - po 148 pkt
Kat. + 50:
1. Antoni Biedziuk - 200 pkt
2. Andrzej Krawczyk - 180 pkt
3. Emil Barnaś oraz Andrzej Mysłowski - po 156 pkt

 

info/foto: organizatorzy

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


tenis stołowy grand prix szczecinka kiljanek biedziuk - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się