:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

GP Szczecinka wciąż trwa

tenis stolowy, Szczecinka wciąż - zdjęcie, fotografia

Za nami drugi turniej tegorocznego cyklu Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym - informują organizatorzy. - W sobotę w hali Ślusarnia pingpongiści spotkali się po raz drugi w ciągu tygodnia, by rywalizować o punkty do końcowej klasyfikacji. W kategorii Open finałowy pojedynek miał identyczną obsadę jak przed tygodniem, gdzie spotkali się Mariusz Radziński z Kamilem Kiljankiem. Po bardzo widowiskowej walce lepszy okazał się faworyt K. Kiljanek, który zwyciężył w stosunku 3:0. W grze o finał doszło do braterskiego pojedynku pomiędzy Mariuszem i Adamem Radzińskimi. Mecze te zawsze mają swój klimat i oprócz emocji  niezmiennie dostarczają kibicom wiele wrażeń pozasportowych. Nie inaczej było i w  tym starciu, tym razem minimalnie lepszy był Mariusz, który zwyciężył dopiero po pięciu setach. O sporą niespodziankę postarał się Andrzej Zientarski, który rozegrał bardzo dobre zawody i w meczu o III miejsce pokonał Adama Radzińskiego na codzień występującego w II-ligowym ULKS Borne Sulinowo.

Kolejne lokaty zajęli: Grzegorz Kaczała i Sylwia Purlis.

 W kat. + 50 w meczu o pierwsze miejsce Antoni Biedziuk okazał się lepszy od Andrzeja Mysłowskiego pokonując go również w stosunku 3:0. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Emil Barnaś, Andrzej Podziawo, Ryszard Szatkowski oraz Waldemar Kowalczyk.

Klasyfikacja generalna wygląda następująco:

Kat. Open:

1.      Kamil Kiljanek 200 pkt

2.      Mariusz Radziński 180 pkt

3.      Adam Radziński 156 pkt

4.      Andrzej Zientarski 148 pkt

Kat. + 50:

1.      Antoni Biedziuk i Andrzej Mysłowski po 190 pkt

3.      Emil Barnaś 164 pkt

4.      Andrzej Podziawo 148 pkt

Na kolejny turniej organizatorzy zapraszają 25 lutego do hali Ślusarnia na godz. 14.

GP Szczecinka wciąż trwa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com