23°C rozproszone chmury

GP Szczecinka wciąż trwa

tenis stolowy, Szczecinka wciąż - zdjęcie, fotografia

Za nami drugi turniej tegorocznego cyklu Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym - informują organizatorzy. - W sobotę w hali Ślusarnia pingpongiści spotkali się po raz drugi w ciągu tygodnia, by rywalizować o punkty do końcowej klasyfikacji. W kategorii Open finałowy pojedynek miał identyczną obsadę jak przed tygodniem, gdzie spotkali się Mariusz Radziński z Kamilem Kiljankiem. Po bardzo widowiskowej walce lepszy okazał się faworyt K. Kiljanek, który zwyciężył w stosunku 3:0. W grze o finał doszło do braterskiego pojedynku pomiędzy Mariuszem i Adamem Radzińskimi. Mecze te zawsze mają swój klimat i oprócz emocji  niezmiennie dostarczają kibicom wiele wrażeń pozasportowych. Nie inaczej było i w  tym starciu, tym razem minimalnie lepszy był Mariusz, który zwyciężył dopiero po pięciu setach. O sporą niespodziankę postarał się Andrzej Zientarski, który rozegrał bardzo dobre zawody i w meczu o III miejsce pokonał Adama Radzińskiego na codzień występującego w II-ligowym ULKS Borne Sulinowo.

Kolejne lokaty zajęli: Grzegorz Kaczała i Sylwia Purlis.

W kat. + 50 w meczu o pierwsze miejsce Antoni Biedziuk okazał się lepszy od Andrzeja Mysłowskiego pokonując go również w stosunku 3:0. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Emil Barnaś, Andrzej Podziawo, Ryszard Szatkowski oraz Waldemar Kowalczyk.