:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

„Gromowładna konkwistadorka szlagierów” wystąpiła w Szczecinku

„Gromowładna konkwistadorka szlagierów”, „diwa”, „wykwintna”, „elegancka”, „drapieżna” – tak o Teresie Werner rozpisują się ogólnopolskie media. Jak informował SAPiK, jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej właśnie odwiedziła Szczecinek. Jej koncert odbył się w kinie Wolność w środę, 19 kwietnia. 

 

 

Jak było? Teresa Werner, będąc w Szczecinku, potwierdziła, że jest wyjątkowo ważną osobistością. Na to bowiem, by media nie mogły nagrać choćby minuty koncertu i opublikować choć jednego zdjęcia bez wcześniejszej autoryzacji – tak jak było w przypadku tego koncertu – rzadko kiedy decydują się występujące w szczecineckim kinie najlepsze supergwiazdy. 

Frekwencja nawet dopisała, choć biorąc pod uwagę reprezentowany przez piosenkarkę gatunek muzyczny, można się było spodziewać prawdziwych tłumów. W środę wieczorem do kina zdecydowali się przyjść głównie ci nieco starsi mieszkańcy Szczecinka. Towarzyszyliśmy im tuż przed rozpoczęciem koncertu Teresy Werner. Mamy nadzieję, że bawili się znakomicie przy największych przebojach popularnej na krajowych parkietach gwiazdy.

„Gromowładna konkwistadorka szlagierów” wystąpiła w Szczecinku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się