:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Halloween po szczecinecku

W środę, 30 października budynek Samorządowej Agencji Promocji i Kultury przy ul. Kilińskiego na kilka godzin wypełnił się czarownicami, duchami, wilkołakami i innymi straszydłami. Licznie przybyłe na miejsce upiory i potwory tego dnia postanowiły wspólnie się bawić podczas nieco wcześniejszych obchodów święta Halloween, które kilkanaście lat temu „przybyło” do naszego kraju zza oceanu. 

- Jak wiemy jutro jest Halloween, z tej okazji my już dzisiaj zorganizowaliśmy zabawę na „Kilińskiego”. Chodzi przede wszystkim o to, żeby nasze dzieci uczęszczające na zajęcia do różnych sekcji i klubów zintegrowały się i lepiej poznały właśnie poprzez wspólną zabawę. Głównym celem naszego dzisiejszego spotkania jest dobra zabawa i wspólne spędzenie czasu. Chcemy przy tej okazji również troszkę się powygłupiać i postraszyć nawzajem – mówi Anna Kapelska, manager ds. kultury i zajęć pozalekcyjnych w SAPiK. - W zabawie biorą udział dzieci, które dziś planowo miały mieć zajęcia, ale też dzieci z innych sekcji i klubów. A w związku z tym, że SAPiK jest instytucją otwarta dla wszystkich, do zabawy zaprosiliśmy także pozostałych mieszkańców Szczecinka. 

Podczas imprezy na wszystkich uczestników czekało mnóstwo muzycznych i tanecznych niespodzianek, gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Oczywiście nie mogło zabraknąć też upiornego poczęstunku. Dodajmy, że Halloween"owe spotkanie jest kontynuacją comiesięcznych spotkań integracyjnych dla dzieci i młodzieży z sekcji SAPiK.

(mg)

 

 

Halloween po szczecinecku komentarze opinie

  • zbycho52 - niezalogowany 2013-10-31 11:15:35

    Chce przytoczyc cytat z pewnej gazety. Nauczyciele religii aktywizuja rodzicow,by sprzeciwiali sie organizowaniu halloweenowych zabaw dla dzieci w ramach zajec szkolnych.A wniektorych placowkach rodzice zabiegaja tez o mozliwosc organizowania w tym dniu konkursow na przebranie sie za polskich swietych,W katolickiej szkole ponadpodstawowej w Szczecinku pomysl spotkal sie z zainteresowaniem dyrekcji-relacjonuje"GPC"jeden z animatorow akcji.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com