:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Handel tylko na targowisku

temat.net: archiwum, Handel tylko targowisku - zdjęcie, fotografia

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, ratusz nie wyda zgody na handel kwiatami czy zniczami na terenie należącym do miasta w pobliżu Cmentarza Komunalnego w dniu Wszystkich Świętych 1 listopada. Ci, którzy mają zamiar to robić, powinni udać się na pobliskie targowisko miejskie. Takie rozwiązanie potwierdził nam rzecznik prasowy Urzędu Miasta Szczecinka. 

    - Wzorem roku ubiegłego, takie pozwolenia nie będą wydawane. W bezpośredniej bliskości cmentarza znajduje się teren pełniący funkcję miejskiego targowiska, więc nie ma potrzeby tworzenia dodatkowych miejsc dla handlujących - mówi "Tematowi" Tomasz Czuk. 

    Pokusa dzikiego handlu wbrew prawu może słono kosztować. W czasie świąt listopadowych okolice cmentarza będą patrolować wzmocnione siły policji i Straży Miejskiej. Z kolei Straż Leśna prowadzić będzie akcję "Stroisz" wymierzoną w handlujących kradzionymi gałązkami drzew iglastych. (sw)


Handel tylko na targowisku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com