:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -0°C
powietrze Dobre
PILNE
Histeria i wściekłość! Jerzy Hardie-Douglas ma spiskową teorię i mówi o wstydzie
Temat Szczecinecki 04/08/2019 09:59

Były burmistrz Jerzy Hardie-Douglas i obecny radny powiatowy (PO-KO), który przez NZOZ Doktor stał się bohaterem informacji ujawnionych w ostatnich dniach, postanowił zabrać głos. W opłacanych przez ratusz mediach oraz na portalu stowarzyszenia powołanego, by nabijać polityczny kapitał szczecineckiej władzy PO-KO, były burmistrz znów zaatakował niezależny od tejże władzy Temat Szczecinecki. Co tym razem zrobiliśmy Jerzemu Hardie-Douglasowi?

 

Można odnieść wrażenie, że wobec wszystkich informacji, które zostały ujawnione odnośnie szpitala, lokalni politycy PO-KO trzymają się jednej, jakby odgórnie ustalonej wersji zdarzeń. Została ona przez Jerzego-Hardie Douglasa powtórzona. Jak zaznaczył, powiat w sprawie szpitala nie liczy się ze zdaniem miasta, "pokazując mu środkowy palec". Mimo że miasto ma mniejszą ilość udziałów w spółce Szpital w Szczecinku (40 proc.), Jerzy Hardie-Douglas chciałby, aby to właśnie miasto miało decydujący głos w podejmowanych decyzjach naprawczych.

Po raz kolejny powtórzył, że starosta kłamie i że za obecne problemy szpitala odpowiada przede wszystkim PiS, który zamiast na służbę zdrowia, wydał prawie 10 mld zł na emerytów.

Specyficzny w tym wszystkim wydaje się stosunek Jerzego Hardie-Douglasa wobec swojego kolegi ze stowarzyszenia Miasto z Wizją, Radosława Niemca. Według byłego burmistrza, budzące emocje informacje, związanym z rządami, jakie w szczecineckim szpitalu były pełnione przez prezesa Niemca, to bzdura.

 • Krzysztof Lis stara się teraz zrzucić wszystko na zwolnionego prezesa, że prezes Niemiec do tego doprowadził i tu jakieś Bizancjum było. To są wszystko bzdury! To jest nieprawda - podkreślił Jerzy Hardie-Douglas.

Do wymyślonej przez siebie lub przez ludzi z kręgu politycznego PO-KO, dość kuriozalnej teorii spisku Jerzy Hardie-Douglas dołącza naszą redakcję. Ze słów byłego burmistrza wynika, że Temat miałby wręcz umówić się ze starostą Krzysztofem Lisem, aby za przekazane przez niego pieniądze specjalnie "szkalować" doktora Douglasa i celowo siać o nim "niesłychaną dezinformację". 

Oni piszą to, co on tam chce. Więc myślę, że maczał w tym palce (Temat, starosta?) nie tylko w rozwiązaniu umowy z NZOZ Doktor, w której to firmie jestem zatrudniony, ale również z podawaniem nieprawdziwych danych liczbowych (...). Mruganie, że doszło do przekrętu. Insynuacje, oni są w tym mistrzami

- przekonywał w dość osobliwy sposób Jerzy Hardie-Douglas.

Oburzenie doktora wywołało to, że podaliśmy do publicznej informacji, jakie pieniądze mogła zarobić w szpitalu firma NZOZ Doktor, w której to były burmistrz był podwykonawcą. Jak twierdzi Jerzy Hardie-Douglas, z kontraktu z NZOZ Doktor zarabia on, wykonując miesięcznie ponad 30 operacji, mniej więcej 5 tys. zł. Według niego, to jedyna umowa z chirurgiem, która w szczecineckim szpitalu przynosi zysk. Swój wywód Jerzy Hardie-Douglas kończy słowami, że "wstydzi się za całą manipulację", jaką starosta ma wykonywać za pomocą opłaconego przez siebie Tematu.

Cóż. Jak widać, kiedy ktoś ponosi porażkę, zawsze musi znaleźć winnych. I choć akurat zespół  redakcyjny Tematu nie ma nic wspólnego z tym, że starosta nie chce już dłużej budować koalicji z arogancką i nieakceptującą najmniejszego sprzeciwu PO, czy też teraz KO, to właśnie Temat jest aktualnie jednym z głównych winowajców, odpowiedzialnych za całe zło, jakie dotyka Jerzego Hardie-Douglasa i jego politycznych kolegów. Od dawna tak zresztą jest. Nic nowego, wystarczy przekopać Internet.

O niewygodnych dla Jerzego Hardie-Douglasa i Radosława Niemca sprawach pisaliśmy, zanim jeszcze PO została odsunięta od władzy w powiecie i przestała mieć wpływ na szpital. Na różne sposoby próbowano narzucić na nas wtedy cenzurę. Prezes nawet przestał odbierać telefon, a nasze wiadomości e-mail z pytaniami, wysyłane do szpitala, jakoś czasem zupełnie nie dochodziły do adresata (trochę jak np. w PGK). A co by było, gdyby pewne fakty już wtedy zostały dokładnie prześwietlone przez opinię publiczną? Czy obecnym problemom szpitala już wtedy można było zapobiec?

Temat wcale nie napisał, ile w szpitalu zarabiał były burmistrz i obecny radny powiatowy, który jako chirurg był zatrudniony w NZOZ Doktor. Ale bardzo dobrze się stało, że wreszcie Jerzy Hardie-Douglas się z tego tłumaczy. Transparentność w samorządzie jest przecież najważniejsza!

Jerzy Hardie-Douglas, mówiąc o swojej teorii spiskowej, tylko potwierdził, jak mocno szczecineccy politycy PO-KO są oderwani od rzeczywistości. Zaślepieni wściekłością za utratę wpływów w szpitalu, nie widzą, że swoim działaniem tylko Szczecinkowi szkodzą. Bulwersujące roszczenia KM-Usługi i MEC wobec szpitala to tylko przykład. Jest nim też ostatni wyraz politycznej zemsty, jakim było wystawienie rachunku za wizytę Prezydenta RP. Jerzy Hardie-Douglas wstydzi się za wymyśloną przez siebie "manipulację Tematu"? Ciekawe czy równie mocno wstyd mu za to, co od kilku dni dzięki ludziom PO-KO i Miasta z Wizją dzieje się naprawdę? O wstydzie w kontekście Szczecinka i tutejszej władzy, nie tyle mówi, co grzmi, dosłownie cała Polska.

 

Magdalena Szkudlarek-Szarkowska


 

Reklama

douglas szpital temat teoria spiskowa starostwo władza - komentarze opinie

 • gość 2019-08-04 10:30:52

  jest taki "mem": Stop making stupid people famous.

 • gość 2019-08-04 11:02:31

  ZUS 3MILIONY MEC 300 TYSIECY PALIWO 50 TYSIECY NIEMIEC NIE PLACIL A BYLY BURMISTRZ CO 20 DNI KASA NA CZAS NIEMIEC PLACIL BO PRZYMYKANO OKO NA JEGO BIZNESY

 • gość 2019-08-04 11:16:07

  Czy miasto wystawiło "jemu" rachunek za propagandę i początek kampanii wyborczej za pieniądze podatników?
  Jak to jest, obecny burmistrzu, głowa Państwa Polskiego musi płacić, a jakiś tam "on" nie musi?

 • gość 2019-08-04 11:21:36

  Za całe zło jakie się dopełniło w Szczecinku bezapelacyjnie winien jest Główny Manipulator w Szczecinku JHDW. Gdyby prostolinijnie wykonywał swoje obowiązki jako burmistrz, kierował się cechami ludzkimi w stosunku do społeczności, która de facto go wywindowała na to stanowisko, dziś mógłby spojrzeć prosto w oczy mieszkańcom miasta. Niestety były burmistrz jest najbardziej kontrowersyjną, negatywną postacią Szczecinka, zapatrzony w siebie i w układ rodzinno-towarzyski... jak napisano: nepotyzm, kumoterstwo, kolesiostwo - o tym w Szczecinku wszyscy wiedzą.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-04 11:42:41

  Z tych dwóch stron sporu to Pan Starosta Lis jest bardziej przekonywujący.
  Ten drugi był już w sporze z tego co pamiętam chyba z każdym w Szczecinku.
  Był w sporze z Terrą (i jej członkami), Lubczykiem, Suchowiejką, Poczobutem, z Tematem, z TV Zachód, dobrze pamiętam? Kto pamięta z kim jeszcze?
  W mojej prywatnej ocenie to może świadczyć o tym, że wystarczyłoby się pozbyć tylko jego z życia naszego miasta, żeby był tu względny spokój. No plus wykluczyć z życia publicznego jego synka.

 • gość 2019-08-04 12:32:18

  Jezeli redakcja Tematu za bulwersujace uważa roszczenia za paliwo i ciepło to nie jest bezstronna bo każdy powinien płacić w terminie bo taskie postepowanie prowadzi do lawiny przeterminowanych płatnosci i zapasci gospodarczej a co do sytuacji w szpitalu to starosta i burmistrz są odpowiedzialni tylko jak byli w koalicjii to wszystko kryli a teraz wyciagaja sobie brudy.

 • gość 2019-08-04 12:48:53

  Ile to musiał się narobić figurant (a może nie?) żeby , w porównaniu z PRL-em, niewiele się zmieniło. Ba, w niektórych aspektach jest jeszcze gorzej niż za najgorszych naczelników. Za komuny, na zbity pysk by z PZPR-u wyrzucili, a wszystko to przez komunistyczny nakaz pracy.
  Najgorsza w tym wszystkim jest nasza wina. Wina mieszkańców, którzy swą biernością dopuścili do zawłaszczenia miasta przez wąską klikę, mającą na uwadze własne korzyści.
  DO OPOZYCJI - jeśli jesteście patriotami, porzućcie swe ego i pychę dla dobra nas wszystkich, w przeciwnym wypadku, za 4 lata, ponownie będziecie w czarnej de.

 • gość 2019-08-04 13:26:53

  Wstyd na cały kraj. Oj Grzesiu Schetyna wam podziękuje, że go ciągniecie w dół na wybory. Wcale się nie dziwię odległej pozycji na liście wyborczej. Immunitetu nie będzie.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-04 13:28:23

  To oczywiste, że rachunki należy regulować. Ale dlaczego akurat teraz prezesi z miejskich spółek się obudzili? Kiedy w szpitalu był Radosław Niemiec takich akcji nie było. W tle pacjenci, o których nikt nie mówi. To jest żenujące i bulwersujące. Dziwne, że trzeba niektórym takie rzeczy tłumaczyć.....

 • gość 2019-08-04 13:30:01

  GDZIE JEST OPOZYCJA W RADZIE MIASTA PAWLOWICZE SUCHOWIEJKI ORGANIZUJMY REFEREDUM NOWE WYBORY CZAS POGONIC MAFIE Z MIASTA.

 • gość 2019-08-04 13:40:21

  Spokojnie, jak nie w szpitalu można znaleźć pracę w szlocie który jest finansowany też przez miasto, rachunki będą się zgadzać...

 • gość 2019-08-04 14:22:56

  Kto zapłacił za cyniczne wystapienie Douglasa w mediach? To też był samorządowy program? 70 tyś. miesięcznie z upadającej lecznicy WSTYD!

 • Gość - niezalogowany 2019-08-04 15:04:36

  Coś Pan taki nerwowy? Normalny człowiek nie jest taki nerwowy, obecnie to tylko ktoś kto ma jakiś nałóg lub chorobę psychiatryczną może się tak zachowywać. Radzę się opamiętać i opanować, bo inaczej to nie wygląda dobrze.

 • gość 2019-08-04 15:05:59

  Do gościa 2019-08-04 godz. 12:48:53 Nie zgodziłbym się w przedmiocie możliwości wyrzucenia przez Suwerena niegodziwców, przekrętów zasiadających na stołkach: burmistrzów, komendantów policji, prokuratorów rejonowych, okręgowych itd., prezesów sądów i innych.... "na zbity pysk"... jak mawiał Nikodem Dyzma.... w każdym czasie. Wprawdzie konstytucja zapewnia i gwarantuje taką możliwość na podstawie art 4. Niemniej jednak zawłaszczona władza całkowicie oderwana od woli Narodu Polskiego robi co chce, mając za sobą zdewastowane prawo i chorą propagandę oraz siły militarne. Taka ingerencja skończyłaby się krwawo. Mniejszowiki za nic mieliby drastyczne wystąpienia Suwerena i skierowaliby przeciwko niemu - jego synów w uniformach. Są już ludzie którzy pokojowo, bohatersko żądają dowodów od uzurpatorów.
  Przypomnę wprawdzie bezkrwawe, referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Szczecinku... ile było przy tym jazgotu, pisku, no i przekręt jakiego dopuszczono się podczas kwalifikowania głosów. Nie da się winą obarczyć społeczeństwa za czyny aroganckich urzędasów ich popleczników i klakierów. Nie pomylę się jak napiszę, że Naród Polski znajduje się w stanie okupacji. Świadczą o tym przestępstwa jakich dopuszczają się co dnia pseudo-urzędo-administratorzy na człowieku - na każdym z osobna. Tak najłatwiej. W tym ich siła. I tu objawia się nasza bierność poddając się co dnia oszustom.

 • gość 2019-08-04 15:53:21

  Zastanawia mnie ,że facet nie potrafi się wyciszyć., tylko pogrąża sie bardziej .... wizyta u psychologa wskazana, oby gorzej się nie skończyło , lepiej zapobiegac Panie JHD-W

 • Gość - niezalogowany 2019-08-04 19:07:06

  Zagrywki polityczne i tyle, POlitycy ze Szczecinka zachowują się jak dzieci w piaskownicy , zabrano im zabawkę więc w odwecie trzeba obsypać piaskiem.Wczesniej Spółki miejskie nie upominały się o zapłatę? Albo rachunek za kurs statku podczas wizyty Prezydenta.Strzelacie sobie sami w kolano...

 • gość 2019-08-05 09:30:04

  Toksyczny osobnik

 • gość 2019-08-05 09:30:23

  JAKIM PRAWEM JHD WYPOWIADA SIE CO MIASTO BURMISTRZ RADA MIASTA MOZE ZROBIC ZE SZPITALEM SKORO NIE JEST BURMISTRZEM ANI RADNYM ZADUFANY WSOBIE GNOJEK

 • gość 2019-08-05 11:54:46

  Do RADNYCH miasta i powiatu,zrobcie w końcu cos do czego zostaliście wybrani przez mieszkancow tego miasta i powiatu.
  Miejcie HONOR I CYWILNA ODWAGE skonczyc z DYKTATURA ,
  jednego osobnika przypadkiem nazywanym CZŁOWIEKIEM.

 • gość 2019-08-05 13:53:39

  PANI DUDZ NIECH SIE PANI NIE BOI NIECH PANI BEDZIE ZNAMI MIESZKANCAMI NIECH PANI ZWOLA NADZWYCZAJNA SESJE I USTAWI BURMISTRZA DO PIONU.

 • gość 2019-08-05 13:57:35

  DOUGLAS TO DON KORLEONE OJCIEC CHESTNY MIASTA ZAWSZE MA RACJE A WY MIESZKANCY MIASTA NA KOLANA PSY

 • z zawodu dyrektor - niezalogowany 2019-08-05 14:32:43

  Jestem nawet skłonny się zgodzić z tą hipotezą odnośnie odpowiedzialności za obecne problemy szpitala. Ja nawet pójdę krok dalej i stwierdzę hipotetycznie, że zamiast dać te 10 mld dla emerytów, to mogli tę kasiorkę przelać na nasze cacuszko.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-05 16:34:57

  A ja się pytam kto na nich głosował ? Teraz wielki lament ?

 • Gość - niezalogowany 2019-08-05 17:25:10

  Dla nauczycieli pieniądze się znalazły za strajk

 • Gość - niezalogowany 2019-08-05 20:31:22

  Popieram JHD

 • gość 2019-08-05 22:51:54

  Ten kwik odrywanych od koryta to symfonia dla mych uszu.

 • gość 2019-08-28 13:09:24

  Panie Jerzy HD czy jest pan dumny z tego że startuje na wspólnych listach z blogerką Jachirą? Zapraszam wszystkich do zapoznania się w google kim jest Klaudia Jachira reprezentująca PO. Obiecuję że flaki wywrócą się wam na lewą stronę. Tego nawet skomentować się nie da. Ale dla pana Jerzego to pewnie normalne?

 • gość 2019-08-28 14:46:31

  a startowanie z Piotrowiczem i innymi komunistami i TW to nie wstyd?

 • gość 2019-08-29 08:37:46

  A u was biją murzynów. Takie teksty stają sie nudne. Muszę głosować na PiS bo osoby pokroju Jachiry albo szefa trolli Brejzdy mogą się przez przypadek dostać do sejmu i kraj POdpalą.

 • kpt. Anusiak - niezalogowany 2019-09-02 23:24:45

  Panu Jerzemu nikt nie powiedział że czerwonym kolorem na bilibordzie "Ja obywatel" źle się kojarzy? No chyba że pan liczysz na czerwony elektorat który pamięta teksty "Obywatelu dowodzik proszę?

 • g-a - niezalogowany 2019-09-05 23:54:13

  Jak głosowaliście tak macie. Jak zagłosujecie tak będziecie mieli.

 • Temat prawdy - niezalogowany 2019-09-10 10:42:08

  DLA JHD NIE POMOŻE JUŻ NIC TYLKO WIZYTA U LEKARZA PSYCHIATRY. BO ON NIE ZACHOWUJE SIĘ JAK NORMALNY CZŁOWIEK. JEST ZAWSZE WŚCIEKŁE ZŁY NA WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ INNE ZDANIE NIŻ ON. CZY DO NIEGO NIE DOTARŁO ŻE NIE JEST JUŻ BURMISTRZEM. TYLKO ZWYKŁYM MIESZKAŃCEM TRZESIEKI?????

 • Gość 2 - niezalogowany 2019-09-15 20:10:58

  https://www.tvp.info/44014572/klaudia-jachira-na-listach-platformy-polski-narod-zabil-wiecej-zydow-niz-niemcow-wideo

 • gość 2019-09-23 12:43:08

  Jeden człowiek, a tyle lat zamętu. Gdyby tak opuścił nasze miasto, to od razu byłoby spokojniej i przyjemniej

 • Gośćemeryt - niezalogowany 2019-10-22 13:49:08

  No proszę jak Pan JHD ubolewa nad tym, że rząd przeznaczył pieniądze na trzynastki dla emerytów a nie na szpital, ile to eutanazji można wykonać za te pieniadze , pozbyć się starych chorych ludzi, bo w oczach. P. JHD są tylko pasożytami, a to że kiedyś w młodości lciężko pracowali płacili podatki,/ i teraz dalej płacą z tych nędzych emerytur/ żeby jaśnie pańisko mógł się kształcić, to już się nie liczy.Liczy się tylko on i dobrze płatny stołek przyspawany do jego tyłka.

 • gość 2019-10-22 14:19:39

  dzieki 5tys mieszkańcw wyśmigał się z odpowiedzialności i dostał immunitet

 • gość zbulwersow - niezalogowany 2019-11-10 07:34:41

  Ludzie piszę po raz kolejny ,,faktura dla prezydenta to nie pomysł KM \'\'

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Firma Elda-Eltra

Firma Elda-Eltra Elektrotechnika SA należy do grupy Schneider Electric, która jest światowym liderem w zarządzaniu energią i automatyce dla..


Pranie

Oferujemy pranie i czyszczenie dywanów,mebli tapicerowanych,wózków dziecięcych,materaców oraz tapicerki samochodowej wraz z generalną czystką..


Dofinansuję przedsięwzięcie

Szukam osoby, która ma pomysł na biznes lub już go prowadzi i potrzebuje dokapitalizowania. Tylko poważne oferty.


LEGALIZACJA TACHOGRAFY CYFROWE

LEGALIZACJA TACHOGRAFY CYFROWE


SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


ANGIELSKI - PRZYGOTOWANIE DO

Magister fil. ang. oferuje profesjonalne przygotowanie do matury z j. angielskiego.


DO WYNAJĘCIA Odkurzacz Piorący

Wypożyczę odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1 w komplecie ssawka do tapicerki, ssawka do dywanów, i porcja proszku do mycia tapicerki na jeden..


HP Probook i5 6GB RAM 240GB

Laptop HP Probook po przeglądzie w serwisie komputerowym posiadamy parę sztuk w ciągłej sprzedaży HP Probook modele 6560b 6570b cechy wspólne..


Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


mieszkanie do wynajecia

kawalerka 29 m2 w Skotnikach 5 km od szczecinka , po remoncie , kuchnia i przedpokoj zabudowane , ogrzewanie gazowe , cieple , sloneczne


Schneider-Electric zatrudni

Firma Elda-Eltra Elektrotechnika SA należy do grupy Schneider Electric, która jest światowym liderem w zarządzaniu energią i automatyce dla..


Dzierżawa ziemi rolnej, łąk i

Przyjmę w dzierżawę każdą ziemię rolną,łąki i pastwiska na terenie gmin: Szczecinek, Grzmiąca, Barwice. Powierzchnia od 1 ha. Czynsz ustalany..


Schneider-Electric zatrudni w

Firma Elda-Eltra Elektrotechnika SA należy do grupy Schneider Electric, która jest światowym liderem w zarządzaniu energią i automatyce dla..


Sprzedam mieszkanie

Słoneczne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie – 58 mkw., 3 nieprzechodnie pokoje, odrębna jasna kuchnia i łazienka.Mieszkanie położone jest w..


Kupie wszystkie maszyny

Kupie wszystkie maszyny rolnicze , ciagnki przyczepy plugi agregaty kombajny ladowarki i inne , stan obojetny stary zlom jak i nowsze do 100tys..


Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


SERWIS OKIEN PCV -okres

SERWIS OKIEN PCV -regulacja okien -naprawa okuć -wymiana uszczelek -wymiana szyb -likwidacja przedmuchów -wymiana klamek


ROLETY na wymiar - PRODUCENT

Rolety na wymiar - dzień noc, termiczne, zewnętrzne, antywłamaniowe, plisy, żaluzje i wiele innych. Produkcja w Szczecinku = najniższe ceny,..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"