:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Horror ze Szczecinka w gronie 10 najlepszych

Aktualności, Horror Szczecinka gronie najlepszych - zdjęcie, fotografia

Czy najnowszy horror Piotra Rozmusa zdobędzie prestiżową nagrodę czytelników w konkursie organizowanym przez portal miłośników książek Lubimyczytać.pl? „Przebudzenie”, bo o tej powieści mowa, właśnie znalazło się w gronie 10 najlepszych książek w swojej kategorii. O tym, czy książka okaże się Horrorem Roku, zadecydują głosy internautów.

Przypomnijmy. Fabuła przebudzenia to kontynuacja bestsellerowej, debiutanckiej powieści Piotra Rozmusa pt. „Bestia”. Akcja tym razem rozgrywa się latem. Mimo usilnych prób zachowania sprawy w tajemnicy informacja wycieka do prasy. W mieście znów zaczyna panować chaos. Nowo wybrany burmistrz wyraźnie nie radzi sobie z presją. Wraz z prokuratorem angażują w sprawę śledczego ze Szczecina, który ma pomóc lokalnej policji w ujęciu psychopatycznego mordercy. Prowadzący sprawę policjanci z każdym dniem utwierdzają się w przekonaniu, że koszmar zaczął się na nowo. Podejrzewają, że w Szczecinku pojawił się naśladowca bestii, która sparaliżowała miasto przed laty. Mieszkańcy mają inną teorię; uważają, że Szczecinek został nawiedziony.

Co trzeba zrobić, by pomóc autorowi ze Szczecinka w zdobyciu tytułu Książki Roku 2016 w kategorii horror, wystarczy kliknąć w link http://lubimyczytac.pl/plebiscyt/kategoria/50/horror i zagłosować na „Przebudzenie”. Głosowanie potrwa do końca lutego.


Horror ze Szczecinka w gronie 10 najlepszych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com