:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C umiarkowane opady deszczu

Hospicjum w Szczecinku: Pieniądze od Lionsów będą, jak kuria przekaże grunt

Aktualności, Hospicjum Szczecinku Pieniądze Lionsów będą kuria przekaże grunt - zdjęcie, fotografia

Szczecinecki Lions Club niedawno udowodnił, że wszystko jest możliwe, a przynajmniej zebranie 120 tys. zł w ciągu kilku miesięcy. Przypomnijmy. Zbiórka, jaką prowadzili szczecineccy lionsi wraz z Lions Club International, miała na celu wsparcie powstającego przy parafii św. Franciszka z Asyżu hospicjum. Umowa była taka, że jeśli zbiórka przebiegnie pomyślnie, drugie tyle, czyli 31.867$  na hospicjum przekaże LCI. Za zebrane pieniądze lionsi chcieli zakupić do hospicjum niezbędny sprzęt medyczny.

Pieniądze są i czekają. Aby hospicjum mogło z nich jednak skorzystać, potrzeba jeszcze chwili czasu. O wszystkim poinformował na poprzedniej sesji Rady Miasta burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, który także jest członkiem Lions Club. - Lionsom udało się zebrać ponad 120 tys. zł – poinformował burmistrz. - Na to, by pieniądze mogły być wydane, trzeba poczekać. Chodzi o to, że nie jest uregulowana kwestia własności gruntu, na którym znajduje się hospicjum. Jeśli kuria przekaże grunt stowarzyszeniu Hospicjum Domowe im. św. Franciszka z Asyżu, wówczas będziemy mogli przekazać pieniądze. W innym przypadku – nie. Ale jesteśmy dobrej myśli, wszystko wymaga po prostu uregulowania.

Hospicjum w Szczecinku: Pieniądze od Lionsów będą, jak kuria przekaże grunt komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com